جزئیات جدیدی از محتویات فصل دوم Overwatch 2 اعلام شد

10 آذر 1401 - 18:35

قهرمانان Overwatch 2 اسکین‌های جدیدی مربوط به اساطیر یونان دریافت می‌کنند. رویداد کریسمس همچنین اسکین‌هایی برای Bastion، Echo ،Brigitte و Mei به همراه دارد.

بلیزارد اینترتینمنت (Blizzard Entertainment) اولین تریلر گیم‌پلی فصل دوم بازی Overwatch 2 را منتشر کرد. این فصل که از تاریخ 15 آذر (6 دسامبر) شروع می‌شود، شخصیت Ramattra و نقشه جدید Shambali را به بازی اضافه می‌کند. همچنین یک Battle Pass جدید با اسکین‌های مختلف برای این فصل وجود دارد. امروز اعلام شد که بخشی از اسکین‌های جدید فصل دوم، به خدایان اساطیری یونان باستان اختصاص دارند.

درست مانند اسکین Cyber ​​Demon برای Genji، اسکین Zeus Junker Queen نیز قابل شخصی‌سازی است. به نظر می‌رسد موضوع کلی این فصل، اساطیر یونان باشد. اسکین‌های جدید بازی، قهرمانان را به خدایان و موجودات یونانی شبیه می‌کنند. شخصیت Widowmaker تبدیل به Medusa می‌شود، قهرمان Lucio به Hermes تبدیل شده و Ramattra به Poseidon، تغییر شکل می‌دهد. یک حالت جدید به نام Battle for Olympus نیز برای بازی برنامه‌ریزی شده است.

رویداد کریسمس اسکین‌های جدیدی را برای Bastion، Echo ،Brigitte و Mei به همراه دارد که حداقل یکی از آن‌ها به صورت رایگان به دست می‌آیند. Kiriko و Genji نیز اسکین‌های جدیدی دریافت خواهند کرد. منتظر جزئیات بیشتری از فصل دوم Overwatch 2 باشید.

Parham_Sh

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید