تریلر جدید فیلم Bones and All با بازی تیموتی شالامی

علی محمدپناه
۱۴ مهر ۱۴۰۱ - 13:02
تیموتی شالامی Bones and All

به تازگی تریلری برای فیلم عاشقانه و آدم‌خواری Bones and All با بازی تیموتی شالامی منتشر شده است.

فیلم استخوان‌ها و همه‌ چیز (Bones and All) اثری در ژانر عاشقانه، درام و ترسناک به شمار می‌رود که داستانی از به بلوغ رسیدن و آدم‌خواری را به نمایش در می‌آورد و به تازگی نیز تریلری برای آن منتشر شده است.

تیموتی شالامی (Timothee Chalamet)، مارک رایلنس (Mark Rylance) و تیلور راسل (Taylor Russell) نقش‌های اصلی فیلم «استخوان‌ها و همه چیز» را بازی می‌کنند و سکان کارگردانی فیلم نیز در دستان لوکا گوادانینو (Luca Guadagnino) قرار دارد.

فیلم‌نامه این فیلم بر اساس رمانی به همین نام نوشته کامیل دی‌آنجلیس (Camille DeAngelis) نوشته شده و اثری عاشقانه و درام به شمار می‌رود که همانند فیلم‌های برجسته و مورد تحسینی همچون خام (Raw) محصول سال ۲۰۱۶، فیلم جهنم سبز (The Green Inferno) محصول سال ۲۰۱۳ و فیلم کلاسیک سکوب بره‌ها (The Silence of the Lambs) محصول سال ۱۹۹۱ به موضوع آدم‌خواری می‌پردازد.

بدون شک، پرداختن به موضوع آدم‌خواری در یک اثر سینمایی کاری بسیار دشوار است و ممکن است توجه هر بیننده‌ای را به خود جلب نکند. در هر صورت، باید منتظر ماند و دید که فیلم «استخوان‌ها و همه چیز» چه عملکردی خواهد داشت.

فیلم «استخوان‌ها و همه چیز» قرار است در تاریخ ۲۳ نوامبر سال ۲۰۲۲ میلادی (چهارشنبه ۲ آذر ۱۴۰۱) روی پرده سینماها اکران شود.

منبع: کولایدر

mohsen62

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید