سازندگان سریال House of the Dragon از روند آرام اتفاقات فصل اول می‌گویند

علی محمدپناه
۶ مهر ۱۴۰۱ - 11:02
سریال House of the Dragon

سازندگان سریال House of the Dragon بر این باور هستند که روند فصل اول سریال با اینکه آرام است اما ارزشمند خواهد بود.

اولین فصل از سریال خاندان اژدها (House of the Dragon) پر از فتنه‌ها، خیانت‌ها، سیاست‌ها و توطئه‌های مختلف است. با این حال، بنابر گفته مدیران اجرایی سریال یعنی رایان کوندال (Ryan Condal) و میگل ساپچنیک (Miguel Sapochnik) این تنها بخش کوچکی از درامای داستان است.

این دو در مصاحبه تازه خود در مورد فصل اول سریال «خاندان اژدها» اظهار داشتند که قسمت‌های ابتدایی سریال بیشتر روندی آرام دارند و به زمینه‌سازی‌های لازم می‌پردازند و این کارها در فصل‌های بعدی می‌تواند داستان‌های جذاب‌تری را به ارمغان بیاورند.

فصل اول سریال «خاندان اژدها» نیز همانند سریال بازی تاج و تخت (Game of Thrones) زمان کافی برای پرداختن به کاراکترها و مشخص کردن متحدها و دشمنان اختصاص داده تا بعدا بتواند جنگ‌های بسیار بزرگ و خونین و اتفاقات غیرمنتظره را رقم بزند.

میگل ساپچنیک در ادامه صحبت‌های خود گفته که آن‌ها نگران بی‌تابی طرفداران نیستند چراکه فصل اول به اندازه کافی داستان‌های جالب‌توجه دارد. او اظهار داشته:

اختصاص دادن زمان کافی برای توسعه کاراکترها یک سرمایه‌گزاری واقعی است که در ادامه بسیار ارزشمند خواهد بود. فصل اول سریال روند آرامی دارد اما صبر کردن می‌تواند نتیجه باارزشی داشته باشد. علاوه بر این، اتفاقات جالبی نیز در همین قسمت‌های آرام رخ می‌دهند. ما عمدا سعی کردیم که در ابتدا کارهای بزرگ و برجسته را انجام ندهیم تا بتوانیم در ادامه سریال، آن‌ها را به بهترین شکل ممکن به سرانجام برسانیم.

مدیران اجرایی سریال «خاندان اژدها» همچنین در مورد پرش‌های زمانی در نیمه اول فصل اول اظهار داشتند که این پرش‌ها واقعا ضروری بودند چراکه بیننده‌ها را بیشتر با شخصیت‌ها آشنا می‌کردند تا در ادامه نبرد خونین بین اعضای خاندان تارگرین به بهترین شکل به نمایش در بیاید و بیننده‌ها بتوانند به خوبی آن را درک کنند.

منبع: movieweb

DARKSIRENAhmad_bkmeysamb

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید