بازی سولزلایک جدیدی در روز عرضه به سرویس گیم پس خواهد آمد

21 مرداد 1401 - 21:59

بازی سولزلایک جدیدی برای لاین‌آپ ماه سپتامبر ایکس باکس گیم پس در نظر گرفته شده است و در روز عرضه، از طریق این سرویس قابل دسترسی خواهد بود.

هنوز از تمام بازی‌های ماه آگوست سرویس گیم پس رونمایی نشده است و واضحا مشترکین این سرویس هیچ انتظاری از لاین‌آپ ماه سپتامبر ندارند. اما در حالی که مایکروسافت بازی‌های سپتامبر این سرویس را اعلام نکرده است، تریلرها و رونمایی از تاریخ‌های عرضه‌ توسط شرکت‌های دیگر، پیشنهاد خوبی در رابطه با لاین‌آپ ماه آینده را به طرفداران می‌دهد.

اکنون بازی جدید دیگری به نام Moonscars برای لاین‌آپ ماه سپتامبر 2022 تایید شده است و در روز عرضه به سرویس گیم پس اضافه خواهد شد. این بازی یک سولزلایک دو بعدی است که پلیرها را در نقش مبارزی به نام Grey Irma که یک clayborne بوده، قرار می‌دهد و هدف نهایی او یعنی پیدا کردن فردی به نام The Sculptor که خالق او است را دنبال می‌کند. این بازی ظاهرا ترکیبی از Castlevania و Dark Souls بوده که روی کاغذ جالب به نظر می‌رسد؛ هرچند هنوز معلوم نیست که نتیجۀ آن چه خواهد شد.

مشترکین گیم پس که به دنبال یک سولزلایک جدید هستند باید در نظر داشته باشند که این بازی از تاریخ 5 مهر (27 سپتامبر) در دسترس خواهد بود. Moonscars فقط روی ایکس باکس وان عرضه می‌شود که با توجه به وجود نسخه‌های پلی استیشن 4 و 5 بازی، کمی عجیب به نظر می‌رسد. به هر حال مشترکین گیم پس، از طریق قابلیت backward ایکس باکس سری ایکس، قادر به تجربۀ این بازی خواهند بود.

Moonscars اولین بازی‌ای نیست که سعی در اعمال فرمول Dark Souls در ساختار دو بعدی را داشته باشد، اما از حیث بصری یکی از بهترین‌ تلاش‌ها به نظر می‌رسد. این بازی از grim، سبک هنری گاتیک، استفاده می‌کند که دلیل مقایسۀ آن با Castlevania است. در صورت اجرای درست ایدۀ آن می‌تواند به یکی از بهترین سولزلایک‌های امسال تبدیل شود؛ هرچند دارای رقیب‌های جدی است.

سبک سولزلایک در سال گذشته مورد توجه بسیاری بوده است. عرضۀ Elden Ring توسط فرام‌سافتور (FromSoftware) که یک برداشت جهان آزاد از این سبک بود، تحسین منتقدان و شکستن رکوردهای فروش را به همراه داشت. موفقیت Elden Ring باعث شد تا گیمرهای بیشتری عناوین سولزلایک گذشتۀ فرام‌سافتور را در نظر بگیرند و همچنین به مورد توجه قرار گرفتن بازی‌هایی مثل Moonscars کمک کرده است.

پیش از عرضۀ Moonscars در 5 مهر (27 سپتامبر)، طرفداران این سبک می‌تواند به تجربۀ عنوان Thymesia بپردازند و همچنین Life of P بعد از آن عرضه خواهد شد. بازی‌های سولزلایک جدید همواره در حال معرفی هستند و به نظر می‌رسد که طرفداران این سبک هرگز دچار کمبود نخواهند شد.

Frost827Skyrim : The Elder Scrolls Vمیام رو خطتعلیAMIR WAZOWSKIDARKSIRENPorfosor🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷GidoraMmfbMan mamadamMishsEllie Millerمن محمد حسین کریمی هستم از اون تاریخی که یه سونی فن بهم تجاوز جنسی کرد هیتر سونی شدمجیم خالی بند «رقیب گیمپس نمیدیم🤡»Jin sakaiWitcher (Original)کاکاسنگیMohzad...Eternal...meysamb

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید