جف کیلی: در Gamescom انتظار غافلگیری‌های زیادی را داشته باشید

آرش بوالحسنی
۲۰ مرداد ۱۴۰۱ - 22:41

جف کیلی (Geoff Keighley)، مجری و خبرنگار مشهور کانادایی، گفته که طرفداران Gamescom می‌توانند انتظار غافلگیری‌های جذابی را در جریان Opening Night Live 2022 داشته باشند.

تهیه‌کننده‌ی The Game Awards یعنی جف کیلی طبق معمول برای اجرای برنامه‌ی Opening Night Live امسال باز می‌گردد. Opening Night Live مراسم افتتاحیه‌ی Gamescom است. این رویداد اولین بار در سال ۲۰۱۹ برگزار شد و حال به رسمی سالیانه تبدیل شده است. پیش از این گفته شده که در رویداد امسال قرار است شاهد ۳۰ بازی باشیم. امسال برای اولین بار قرار است شاهد یک مجری دیگر در کنار جف کیلی هم باشیم.

جف کیلی به تازگی در توئیتر خود گفته که طرفداران می‌توانند انتظار معرفی تعداد قابل توجه‌ای از بازی‌های جدیدی را داشته باشند. او هم‌چنین گفته که عناوینی که برای Summer Game Fest حاضر نبودند در این رویداد حضور خواهند داشت:

ما غافلگیری‌های زیادی داریم که طرفداران احتمالا انتظار آن‌ها را نخواهند داشت. در این رویداد بیش از ۲ ساعت محتوا برای شما آماده کرده‌ایم که شامل کلیپ‌های گیم‌پلی، تریلرها و معرفی بازی‌های جدید می‌شود.

جف کیلی و سگا (SEGA) پیش از این اعلام کرده بودند که اخبار جدیدی از بازی Sonic Frontiers بخشی از رویداد Opening Night Live 2022 خواهند بود. کیلی هم‌چنان تایید کرده که اولین نمایش گیم‌پلی Goat Simulator 3 هم در این رویداد اتفاق خواهد افتاد.

رویداد Gamescom 2022 از بیست و چهارم تا بیست و هشتم آگوست جریان خواهد داشت و به صورت دیجیتالی و حضوری برگزار خواهد شد.

موز سخنگوAmir RingoMehran.BaRezag1Tlou part 2 game of the centuryDARKSIRENمن محمد حسین کریمی هستم از اون تاریخی که یه سونی فن بهم تجاوز جنسی کرد هیتر سونی شدمChris redfieldعلیEllie terminatormohamad199Ellie terminatoronly play stationAhmad_bkA Slashسرباز خستهmeysambharvey bentدانتهO2more

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید