ویدیویی از 28 لباس مختلف Gotham Knights منتشر شد

13 مرداد 1401 - 12:00

استودیوی وارنر برادرز مونترال (WB Games Montreal)، دربارۀ شخصی‌سازی، لباس‌های مختلف و موارد ظاهری این‌چنینی در طول بازی Gotham Knights صحبت می‌کند.

به همراه استایل لباس‌ها که ظواهر و خاصیت‌های مختلفی به شخصیت می‌دهند، سیستم Transmog نیز وجود دارد که تنها جهت زیباسازی است. 11 ست لباس با استایل‌های متفاوت و به طور کلی، 44 لباس متفاوت درون بازی وجود دارد، اما این رقم شامل Transmog نمی‌شود.

دو عدد از این ست‌ها، یعنی Beyond و KnightWatch را می‌توان با خرید نسخه‌ی Deluxe و Collector’s Editions بازی تهیه کرد.

پاتریک ردینگ (Patrick Redding)، کارگردان نوآوری بازی، در مصاحبه با IGN گفت:

ظاهر بازی‌باز برای ما بسیار حائز اهمیت است، اما می‌خواستیم مطمعن شویم که این موضوع را به نحوی مهار کرده تا به میزان مشخصی نظم و یکپارچگی را در تمام این لباس‌ها و استایل‌های لباس داشته باشیم.

جف النور (Geoff Ellenor)، کارگردان بازی، افزود:

ما به دنبال آزادی در ایجاد استایل‌های لباس متمایز از هم بودیم، تا حدی که هرکدام هویت مخصوص به خود را داشته باشد؛ و برای این کار، می‌خواستیم مطمعن شویم که همیشه خفن به نظر برسید. کسی دوست ندارد با Red Hood ناقصی مواجه شود که از سر انتخابات فشن نادرست به این حال و روز افتاده است. Red Hood همیشه باید خفن باشد.

آرتیست‌هایی از آلمان، ژاپن، کره، آمریکا و فرانسه در ساخت استایل لباس‌ها همکاری داشتند، اما استودیوی مونترال فلسفۀ متفاوت خود را برای هرکدام به کار برده است.

Jianli Wu، دستیار کارگردان هنری شخصیت در همین رابطه توضیح می‌دهد:

برای مثال در مورد لباس Beyond، نمونه کارهای طراح 70 درصد به چیزی که ما می‌خواستیم نزدیک بود. پس این یک اطمینان اولیه می‌داد که با آن‌ها صحبت کرده و سپس تماس برقرار کنیم (و از آن‌ها بخواهیم که روی بازی کار کنند).

استایل لباس‌ها تعیین شده است، ولیکن عناصر قابل شخصی‌سازی را در بخش‌هایی از آن می‌توان مشاهده کرد. بازی‌بازان می‌توانند رنگبندی و تغییراتی روی بالاپوش، لوگو، دستکش‌ و چکمه‌ها اعمال کنند. اگرچه، قطعات استایل لباس‌ها را نمی‌توان ترکیب و با هم تطبیق داد. استایل‌های متفاوت، تداعی فعالیت‌های متفاوت و جناح‌های مختلفی که با آن‌ها به مبارزه می‌پردازید هستند.

آقای النور گفت:

پس آن‌ها از لحاظ موضوعی به داستانی که بازی می‌کنید مربوط هستند و با جلوگیری از جرم‌ها و آزاد کردن محورهای مختلف داستان، بلوپرینت‌هایی را دریافت می‌کنید.

رنگ‌بندی‌ها از مشکی، خاکستری و سفید گرفته تا رنگ‌های مختلفی که در کمیک‌ها دیده می‌شوند را شامل خواهند شد. اگر لباس Batgirl با رنگ‌های Red Hood را می‌خواهید، امکان پذیر است.

بازی Gotham Knights در ۲۵ اکتبر امسال راهی ایکس باکس سری ایکس/اس، پلی استیشن 5 و PC خواهد شد.

در ادامه می‌توانید تریلر منتشر شده از استایل‌های مختلف ظاهری Gotham Knights را تماشا کنید:

متأثر گشتهRezag1DARKSIRENX_Wolverine_XTlou part 2 game of the centuryGAMER 1995ناتی گادEllie Terminatorامیر حسینLonesome guy‌.‌Albertㄒ卄乇 Ҝ几丨Ꮆ卄ㄒکسری نراقیAli984meysamb

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • جمع میکردین یه لاک پشت نینجایی چیزی میزنید
  والا بیشتر میگرفت بخدا ، چیه اخه.
  اگرم قرار باشه بازیو بگیرم ، بعد گاد

  DARKSIRENㄒ卄乇 Ҝ几丨Ꮆ卄ㄒTUX 99Tlou part 2 game of the century
 • کاری به بازی بتمن آرخام نایت ندارم و اینو با اون مقایسه نمیکنم. اما کلن گیمی که داستانش داخل یه شهر مرموز اتفاق میوفته که باید دنبال
  یه سری سر نخ باشیم و داستان جالبی داره مطمئن نباید از دستش داد. من که از گیم پلی مبارزاتش خوشم اومد( بیشتر از همه از بت گرل) با مبارازات ردهود اصن حال نمیکنم.
  مطمئنن داستان پر رمز و رازی توی شهر گاتهام در حال اتفاق افتادنه…
  گرافیکشم که خوبه…
  دوستانی که گیم پلی اول رو از همه بهتر میدونن، اینو باید بدونن که اگه بخوان بیشتر از این، از انمی های اصلی بازی نشون بدن، یخورده اسپویل میشه داستانش. به هر حال من که پلی میدمش و هیجان دارم برای رسیدن به سر نخ ها و ماجراجویی کردن تو دل شهر گاتهام.

  Rezag1DARKSIRENㄒ卄乇 Ҝ几丨Ꮆ卄ㄒناتی گادX_Wolverine_XTlou part 2 game of the centuryLone wolf