برادران روسو: رگی-ژان پیج گزینه مناسبی برای ایفای نقش جیمز باند است

ایلیا عسگری
۵ مرداد ۱۴۰۱ - 16:00

برادران روسو در تازه‌ترین صحبت‌های خود اعلام کردند که رگی-ژان پیج گزینه مناسبی برای ایفای نقش جیمز باند بعدی خواهد بود.

کارگردانان فیلم The Gray Man یعنی برادران روسو (Russo Brothers) که با رگی-ژان پیج (Regé-Jean Page) همکاری داشته‌اند، در تازه‌ترین صحبت‌های خود فاش کردند که به نظرشان این بازیگر انگلیسی تبار گزینه مناسبی برای ایفای نقش جیمز باند بعدی خواهد بود.

با توجه به پایان کار دنیل کریگ (Daniel Craig) با مجموعه James Bond، شاهد نام‌های بزرگی همچون هنری کویل (Henry Cavill)، تام هاردی (Tom Hardy)، ادریس البا (Idris Elba) و رگی-ژان پیج در قامت ایفای نقش جیمز باند بعدی هستیم. این که کدام‌یک از بازیگران نام برده شده، شانس بیشتری برای تصاحب این نقش نمادین سینما را دارند، مسئله‌ای است که هنوز در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

با این حال برادران روسو در طی مصاحبه با رادیو تایمز اعلام کرده‌اند که:

رگی-ژان پیج بازیگر فوق‌العاده توانمندی است. او از شخصیت کاریزماتیکی برخوردار بوده و توانایی انجام غیرممکن‌ترین کارها را دارد. ایفای نقش جیمز باند مسئله‌ای است که او به زیبایی می‌تواند آن را انجام دهد.

علی‌رغم این که تهیه‌کنندگان فرنچایز جیمز باند اعلام کردند ساخت فیلم بعدی به وقوع خواهد پیوست، اما پروسه انتخاب بازیگر آن زمان‌بر خواهد بود. در هر حال باید صبر کرد و دید که از بین گزینه‌های موجود، کدام بازیگر به عنوان جیمز باند بعدی سینما برگزیده خواهد شد. مسئله‌ای که قطعاً می‌تواند حواشی بسیاری را ایجاد نماید.

منبع: مووی‌وب

.deathwingsDARKSIRENChris redfieldافسر جنگ نرم سونی#ONLY_PS5majidamاتزیو آدیتوره...علیmeysambEmad-Martianهمسایه ( فن بوی = پنچری )AlbertMr.jalilpourSquatlatexhalker

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید