رسمی: Lebron James و Rick and Morty به MultiVersus خواهند آمد

2 مرداد 1401 - 00:00

شرکت وارنر برادرز گیمز (Warner Bros. Games)، سازنده‌ی بازی MultiVersus، ورود سه شخصیت شایعه شده به راستر بازی مذکور را تأیید کرد.

افسانه‌ی بسکتبال، لبرون جیمز (LeBron James)، همچنین ریک سانچز (Rick Sanchez) و مورتی اسمیث (Morty Smith)، دو شخصیت اصلی یکی از محبوب‌ترین انیمیشن‌های حال حاضر، یعنی Rick and Morty، به راستر بازی MultiVersus وارد خواهند شد. جیمز قرار است که ظاهر خود در Space Jam: A New Legacy را به بازی آورد.

امروز یک تریلر از بازی که لبرون را نشان می‌داد منتشر شد. لبرون جیمز در زمان آغاز بتای آزاد MultiVersus از تاریخ 4 مرداد 1401 (26 جولای 2022)، به بازی اضافه خواهد شد؛ در حالی که مورتی در فصل اول بازی، در ماه آگوست در دسترس قرار خواهد گرفت. ریک نیز قرار است بخشی از فصل 1 باشد که تاریخ انتشار آن در آینده منتشر خواهد شد.

طبق گفته‌های وارنر برادرز، لبرون «همان هم‌تیمی عالی‌ای است که می‌خواهیم و می‌تواند با حرکات بسکتبال بی‌همتای خود، از دانک‌ها (Dunks) و الیوپ‌ها (Alley-oops) گرفته تا پاس گل و موارد دیگر، با هر سبک بازی سازگار شود.»

ریک سانچز از سلاح پورتال خود در انیمیشن یادشده استفاده خواهد کرد و قادر خواهد بود تا Meeseekها، شخصیت‌های دیگر این انیمیشن را احضار کند. همچنین طبق توضیحات خلاصه‌ی شخصیت، مورتی ترکیبی از مهارت‌ها با تأکید روی پرتاب‌شونده‌ها و حرکات تهاجمی خواهد داشت.

اخیراً فهرستی از شخصیت‌های احتمالی بازی منتشر شده بود، که حالا سه عدد از این شخصیت‌ها تأیید شدند. از اینجا می‌توانید این فهرست را مشاهده کنید.

AMIR WAZOWSKISquatlatexLonesome guyo0ashil0ovitto corleoneAlbertسروش یاکوزاmeysambEren Yeager

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید