به زودی شاهد نمایش جدیدی از بازی Skull and Bones خواهیم بود

4 تیر 1401 - 10:56

بعد از سپری کردن مشکلات بسیار، به نظر می‌رسد که به زودی شاهد نمایش جدیدی از گیمپلی بازی مورد انتظار Skull and Bones خواهیم بود.

شعبه سنگاپور شرکت یوبیسافت (Ubisoft)، سال‌های سخت و دشواری را سپری کرده است. تاخیرهای مکرر بازی Skull and Bones، ریبوت‌های متوالی، بروز مشکلات در فرایند توسعه این عنوان و اتهامات راجع به شرایط کاری نامساعد در این استودیو، همه و همه از مشکلاتی بوده‌اند که این شرکت با آن‌ها درگیر بوده اما به نظر می‌رسد که پروسه ساخت بازی Skull and Bones، در آستانه به اتمام رسیدن است.

در گزارشی که از سوی TryHardGuides منتشر شده، تام هندرسون از برخی منابع شنیده است که یوبیسافت، در ماه تیر نمایش جدیدی از این بازی خواهد داشت. هرچند راجع به جزئیات این خبر اطلاعات زیادی در دسترس نیست، اما به نظر می‌رسد که تاریخ انتشار بازی Skull and Bones، به همراه نمایش جدیدی از گیمپلی آن، به زودی منتشر خواهد شد. گفتنی است که اخیراً درجه سنی این بازی برای کنسول‌های پلی استیشن ۵، ایکس باکس سری ایکس/اس، Stadia و PC در کشور برزیل اعلام شده بود. عدم حضور نام‌ کنسول‌های پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان، ممکن است نمایانگر لغو ساخت بازی، برای کنسول‌های نسل هشتم سونی و مایکروسافت باشد.

لازم به ذکر است که یوبیسافت، اخیراً در حال انجام تست روی بخش‌های مختلف بازی بوده است، چرا که گیمپلی آلفای بازی مدتی قبل به بیرون درز کرده بود. از انتقاداتی که به این بازی وارد شده، می‌توان به نبود قابلیت انجام مبارزات در خشکی، عمق نداشتن آن و همچنین عدم وجود بخش PvP اشاره کرد. طبق گفته یوبیسافت، بازی Skull and Bones قرار است تا انتهای مارس ۲۰۲۳ عرضه شود. با این‌که عرضه بازی تا ختم امسال موضوع عجیبی محسوب نمی‌شود اما به نظر می‌رسد که در چند هفته آینده، تاریخ دقیق انتشار این عنوان مشخص شود.

AshenDARKSIRENmeysambعلی@alistar

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید