پوستر یکی از شخصیت‌های مهم House of the Dragon منتشر شد

2 تیر 1401 - 00:30

سریال House of the Dragon یکی از پروژه‌های مورد انتظار سال 2022 است که حال پوستر یکی از شخصیت‎‌های مهم آن منتشر شده است.

اما دارسی (Emma D’Arcy) که ایفاگر نقش رینیرا تارگرین در سریال House of the Dragon خواهد بود. یکی از اژدهاسواران خاندان تارگرین است که در نبرد رقص اژدهایان، حضور چشم‌گیری خواهد داشت.

حال پوستری از وی منتشر شده که می‌توانیم شاهد ظاهر منحصر به فردش باشیم. در این تصویر رینیرا تارگرین با ظاهر اشرافی خود، در کنار تیغه‌های تخت آهنین و اژدهایش ایستاده است. با وجود این که در ویدیوهای تبلیغاتی سریال “خاندان اژدها” آن‌چنان با اژدهایان نمادین این فرنچایز روبرو نشدیم، اما قطعاً انتظارات از HBO برای نمایش این موجودات باستانی و جذاب بالا خواهد بود.

در ادامه می‌توانید به مشاهده این پوستر بپردازید:

سریال House of the Dragon، روایت‌گر زمانی خواهد بود که شخصیت رینیرا تارگرین به دلیل زن بودن، جایگاهش زیر سوال رفته و حال او وظیفه دارد تا ثابت کند که شایسته برخورداری از نام خانوادگی‌اش می‌باشد. با این حال او وارد یک جنگ داخلی ویرانگری می‌شود که تمام اشراف زادگان خاندان تارگرین را درگیر خواهد کرد. نبردی که در یک سمت آن شاهزاده دیمون تارگرین خون‌خوار قرار دارد، کسی که برای به دست آوردن تاج و تخت حاضر به انجام هر کاری خواهد بود.

از دیگر بازیگران این مجموعه جدید دنیای “بازی تاج و تخت”، می‌توان به پدی کانسیداین (Paddy Considine)، اولیویا کوک (Olivia Cooke)، مت اسمیت (Matt Smith)، ریس ایفانز (Rhys Ifans)، ایو بست (Eve Best) و فابین فرانکل (Fabien Frankel) اشاره کرد.

سریال House of the Dragon که اقتباسی از داستان آتش و خون به نویسندگی جرج آر. آر. مارتین (George R. R. Martin) می‌باشد، در تاریخ 21 اوت (30 مرداد) پخش خود را آغاز خواهد کرد.

منبع: کولایدر

Pashmak..darhalkhabاتزیو آدیتورهThe OutsidermeysambMr

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید