ویدیوی جدیدی از گیم‌پلی بازی Evil West منتشر شد

28 خرداد 1401 - 19:32

وب‌سایت IGN به‌تازگی یک ویدیوی 10 دقیقه‌ای از گیم‌پلی بازی شوتر سوم شخص Evil West را به اشتراک گذاشته است.

تریلر جدید Evil West در کنار نشان دادن گیم‌پلی این اثر، برخی از محیط‌ها و دشمنانی که جسی (Jesse)، قهرمان داستان با آن‌ها روبه‌رو خواهد شد، نمایش می‌دهد. جسی می‌تواند در کنار تیراندازی از راه دور، می‌تواند به صورت نزدیک و تن به تن نیز با آن‌ها مبارزه نماید.

بازیکنان در Evil West قادر خواهند بود تا دشمنان کوچکتر را به هوا پرتاب کنند و یا به زمین بکوبند و یا آن‌ها را به سمت اجسام محیطی بفرستند. امتیازات مختلف و ارتقای سلاح‌ها، قسمت‌های بیشتری را به مبارزات اضافه می‌کنند که از جمله‌ی این موارد می‌توان به شلیک به نقطه‌ی ضعف دشمنان و بازگرداندن مهمات به سلاح اشاره نمود.

بازی Evil West، ساخته‌ی جدید استودیوی فلایینگ وایلد هاگ (Flying Wild Hog)، در تاریخ 29 شهریور 1401 (20 سپتامبر 2022) برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن 4، پلی‌استیشن 5، ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس سری ایکس/اس منتشر خواهد شد. در پایان می‌توانید ویدیوی جدید منتشر شده از گیم‌پلی این بازی را مشاهده یا دانلود کنید.

KurosJin sakaiInvisible bearded userEllie TerminatorDARKSIRENMetal Gear Solid 3: Snake Eater@alistarSekiroمارکو تاجر ایتالیایی (دلال شامپو سیر پرژک)فیل خالی بند شاگرد عمو جیمAloy versusMohsenj74ژنرال اردکvitto corleoneAmir hossein (Lies Of P)Lucciola BalladAmirhossein80mohammad reza gamersiavashP.morganmore

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید