در نخستین تریلر The Winchesters شاهد بازگشت یک شخصیت نمادین هستیم

31 اردیبهشت 1401 - 11:00

سرانجام تریلر پیش‌ درآمد سریال محبوب Supernatural به نام The Winchesters که روایت‌گر دوران جوانی والدین سم و دین است، با حضور یک بازیگر آشنا منتشر شد.

سریال Supernatural موفق شد تا با معرفی خانواده وینچستر، در چندین و چند فصل و در طی سالیان متوالی بینندگان زیادی را به خود جذب نماید. به دنبال موفقیت این مجموعه، شبکه CW قصد ساخت مجموعه‌ای فرعی را داشت که حول محور والدین سم و دین روایت شود.

مجموعه تلویزیونی جدید این فرنچایز The Winchesters نام دارد که مگ دانلی (Meg Donnelly) و دریک راجر (Drake Rodger) به ترتیب ایفاگر نقش دوران جوانی مری و جان وینچستر خواهند بود. سریالی که ما شاهد چگونگی آشنایی این دو و سال‌های اولیه شکار آن‌ها خواهیم بود.

همچنین طبق تریلر منتشر شده، دین با هنرنمایی جنسن اکلس (Jensen Ackles) در این سریال حضور داشته و به دنبال یافتن راز خانوادگی پراهمیتشان خواهد بود. مسئله‌ای که باعث می‌شود تا ما بتوانیم با گذشته این خانواده بیشتر آشنا شویم.

قطعاً بازگشت جنسن اکلس برای طرفداران مجموعه Supernatural خوشایند خواهند بود. کسی که پس از پایان وقایع مجموعه اصلی، این بار تنهایی به ماجراجویی‌ خواهد پرداخت.

در ادامه می‌توانید شاهد نخستین تریلر از سریال The Winchesters باشید:

کارگردان مجموعه Supergirl یعنی گلن وینتر (Glen Winter) وظیفه کارگردانی قسمت آزمایشی و تهیه‌کنندگی این پیش درآمد را بر عهده خواهد داشت.

منبع: اسکرین‌رنت

DARKSIRENHosseinReversepointmeysamb
برچسب‌ها: ، ، ،

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید