مارگو رابی در فیلم جدید Ocean’s Eleven حضور خواهد داشت

31 اردیبهشت 1401 - 13:00

کارگردان عنوان تحسین شده Bombshell در کنار مارگو رابی فیلم جدید مجموعه Ocean’s Eleven را خواهد ساخت.

جی روچ (Jay Roach) که وظیفه کارگردانی اثر Bombshell را در کارنامه خود داشته است، فیلم جدیدی را برای فرنچایز محبوب یازده یار اوشن می‌سازد که مارگو رابی (Margot Robbie) در آن به ایفای نقش خواهد پرداخت.

نخستین‌بار در سال 1960 بود که مجموعه یازده یار اوشن با هنرنمایی فرانک سیناترا (Frank Sinatra) و دین مارتین (Dean Martin) کار خود را آغاز کرد. در سال 2001 جرج کلونی (George Clooney) به همراه برد پیت (Brad Pitt) این مجموعه را تحت یک سه‌گانه بازآفرینی کردند که با استقبال خوبی روبرو شد. سپس در سال 2018 نیز شاهد ساخت ورژن زنانه این فرنچایز با محوریت ساندرا بولاک (Sandra Bullock) بودیم که فروش خوبی را در گیشه تجربه کرد.

فیلم جدید این مجموعه که توسط کری سالامون (Carrie Solomon) نویسندگی خواهد شد، در دهه 1960 جریان داشته و ارتباطی با آثار پیشین این مجموعه نخواهد داشت.

رابی و روچ در گذشته نیز در کنار یکدیگر فیلم Bombshell را به ارمغان آورده بودند که موفق شد تا در فصل جوایز، نامزد دو جایزه اسکار شود. اثری که موفقیتی تمام و کمال را برای آن‌ها رقم زد.

علی‌رغم این که فعلاً اطلاعات بیشتری در رابطه با پروژه جدید Ocean’s Eleven منتشر نشده است، اما کمپانی برادران وارنر امیدوار است تا روند ساخت فیلم به صورت جدی در سال 2023 آغاز شود.

منبع: کولایدر

meysamb
برچسب‌ها: ، ، ،

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید