دوئین جانسون فیلمی بر اساس یک بازی ویدیویی نامشخص می‌سازد

6 بهمن 1400 - 13:00
دوئین جانسون

دوئین جانسون در حال توسعه فیلمی بر اساس یک بازی نامشخص است که احتمالا مرتبط با ایکس باکس و مایکروسافت است.

دوئین جانسون (Dwayne Johnson) در طی یک دهه گذشته میلادی، در فیلم‌های بلاک‌باستری بزرگی نقش‌آفرینی کرده است. از جمله فیلم‌های بزرگ او می‌توان فیلم‌های سریع و خشن (Fast and Furious) و مجموعه جومانجی (Jumanji) را نام برد.

او در سال گذشته میلادی، در فیلم گشت و گذار در جنگل (Jungle Cruise)، اثری اکشن و ماجراجویی از کمپانی دیزنی و فیلم اعلان قرمز (Red Notice)، اثری اکشن و کمدی از نتفلیکس حضور داشته است. دوئین جانسون قرار است در سال جاری میلادی، وارد دنیای ابرقهرمانی شود.

او قرار است نقش اصلی فیلم بلک ادم (Black Adam) را در دنیای سینمایی دی‌سی به تصویر بکشد. با این حال، به تازگی اعلام شده که این بازیگر برجسته در حال توسعه فیلمی بر اساس یک بازی ویدیویی نامشخص است. با این حال، جزئیات بیشتری در مورد این پروژه آشکار نشده است. دوئین جانسون در همین رابطه گفته است:

در حال حاضر، من نمی‌توانم بگویم که در حال توسعه چه فیلمی هستیم اما این موضوع را در سال جاری اعلام خواهیم کرد. ما قرار است یکی از بزرگ‌ترین و چشمگیرترین بازی‎‌ها را به دنیای سینما بیاوریم. برای سال‌ها من این بازی را انجام داده‌ام. من برای ساخت این فیلم و نمایش آن برای طرفداران بسیار هیجان‌زده هستم. ما قرار است به خواسته‌های گیمرها توجه داشته باشیم اما در کل، قرار است یک فیلم عالی بسازیم.

در حال حاضر مشخص نیست که آیا این پروژه با کمپانی مایکروسافت و ایکس باکس ارتباط دارد یا نه؛ اما این احتمال وجود دارد که فیلمی که دوئین جانسون در حال توسعه آن است، فیلمی بر اساس بازی‌های Gears of War باشد. کمپانی یونیورسال برای چندین سال است که در حال توسعه فیلمی بر اساس این بازی‌ها است.

با توجه به همکاری بسیار زیاد کمپانی یونیورسال با دوئین جانسون، احتمال دارد که این فیلم همان پروژه مدنظر باشد. در هر صورت، باید منتظر ماند و دید که دوئین جانسون در حال توسعه چه فیلمی است.

منبع: اسکرین رنت

DARKSIRENVito scalettaIRGCChiefP.morganعلیJust GOD OF WARSoldier (Wolf Edition)کاپتان استخونی
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید