مروری بر مهم ترین اخبار هفته گذشته

۱۲ خرداد ۱۳۹۲ - ۲۱:۴۹

بالاخره پس چند هفته ی جنجالی که به خاطر برگزاری مراسم E3 در آغاز تابستان امسال همه بازیسازان از عناوین جدیدشون رونمایی کردن یک هفته ی تقریبا آرامی را پشت سر گذاشتیم چرا که تمرکز بیشتر منابع خبری بر روی کنسول های نسل و بعد برنامه ی کمپانی ها در E3 2013 بود.

در ادامه به چندی از مهم ترین اخبار هفته ی گذشته (۶ الی ۱۲ خرداد) می پردازیم:

  • مایکروسافت دلش نمی خواهد که هفته ای بدون اخبارهایی از کنسول جدیدش یعنی Xbox One به پایان برسد. از این رو علاوه بر این که اعلام کرد که کنترلر این کنسول تا ۱۰ سال عمر خواهد کرد، طی جمله ای با صراحت تمام اعلام کرد که در E3 امسال سونی را خواهد کشت! به علاوه این که وعده ی تایید شدن چند بازی برای Xbox 360 طی این مراسم را داد.

 

  • بازگشت SEGA به گود! به نظر سگا چندان راضی نیست که میدانی که روزگاری در انحصار خودش و رقیب هموطنش یعنی نینتندو بود حالا در انحصار سونی و مایکروسافت قرار بگیرد. این ها فقط گمان هایی هستند چرا که به موجب تصویر زیر انتظار می رود تا چند روز دیگر سگا از کنسول جدیدش به نام SPECTRUM رونمایی کند. فقط چند روز دیگر صبر کنید.

spectrum-sega

 

  • به هیچ وجه نمی توانید انتظار عرضه ی GTA V را فراموش کنید. این هفته یکی از کاربران Reddit از واژه ی رنگ را تفاوت اصلی GTA IV و GTA V دانست و کفه ی مثبت را به سمت قسمت پنجم سنگین کرد. همچنین این کاربر از آهسته شدن صحنه حین خشاب عوض کردن خبر داد. علاوه بر این راکستار از تغییرات آب و هوایی بی نظیر این بازی مانند صاعقه و طوفان های تند و غیره خبر داد.

 

  • Call of Duty: Ghosts هم از نظر محبوبیت بین خبرگزاری ها دیگر دست کمی از GTA V ندارد. اطلاعات جدیدی از روند بازی و موتور گرافیکی آن منتشر شده که مطالعه ی آن از این اینجا (کلیک کنید) چندان خالی از لطف نیست.

 

  • در این هفته کپکام به یکی از بزرگترین شایعات مبنی بر معرفی Resident Evil 7 در E3 امسال خاتمه داد و آن را تکذیب کرد و در عوض شایعه ی محول کردن ساخت Prey 2 به استودیو خلاق Arkane Games (سازنده ی DisHonored) متولد شد.

 

  • اولین تیز PES 14 هم منتشر شد. هر چند خبر چندان مورد انتظاری نبود اما ساخت آن با Fox Engine استثنایی رنگ و بوی خاصی به این خبر بخشیده!

مشاهده تریلر در کیفیت HD

517f7059387c01367306329pes2014foxen

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید