معرفی و دانلود عاشقانه ترین موزیک های محسن چاوشی

23 دی 1400 - 21:33

شاید به‌جرئت بتوان گفت که صدای محسن چاوشی عزیز یکی از صداهای خاص در زمینه موسیقی است که آهنگ‌های خاص و پرثمری از خود به جامعه هنری تقدیم کرده است. چاوشی متولد خرمشهر است و به‌نظر می‌رسد که ته لهجه شیرین جنوبی در اندکی از ترانه‌های او وجود دارد. او علاوه بر خوانندگی فعالیت تنظیم‌کنندگی را نیز بر عهده دارد.

مجموعه موزیکیشو در این مقاله قصد دارد تا در مورد اهنگ جدید محسن چاوشی و دانلود چاوشی جدید اطلاعات مفیدی به هنردوستان و علاقه‌مندان ایشان ارائه دهد. اگر تمایل به آگاهی از نحوه دانلود آهنگ ایرانی دارید، پیشنهاد می‌شود با این مقاله همراه باشید.

فعالیت هنری محسن چاوشی

آلبوم‌های محسن چاوشی شامل 11 عدد است که در این 11 آلبوم حدود 150 آهنگ وجود دارد. چاوشی فعالیت ابتدایی خود را از اکران فیلم سنتوری آغاز کرده است و بعد از آن تیتراژ بسیاری از فیلم‌های سینمایی را نیز انجام داده است.

آهنگ‌های مختلف محسن چاوشی

ترانه یوسف

موزیک بسیار آرام و غمناک این آهنگ، تداعی کننده بی‌وفایی افراد در این زمانه است. بعد از اظهار تاسف چاوشی در خصوص افراد بی‌محبتِ زمانه به عشق ابدی و پایدار همه که خدا است، اشاره می‌کند. ” یوسف اگر بردار داشت کِی توی چاه می‌افتاد”.

آهنگ جدید شدت میدان

نحوه خوانش چاوشی در این آهنگ شباهت بسیار زیادی به آهنگ‌های دیگر او دارد و البته محسن چاوشی به این ریتم و نحوه خواندن معروف است که او را از خوانندگان دیگر متمایز می‌کند.

آهنگ طاق ثریا

مدح و ثنای محسن چاوشی با لحن عجیب و خاص او در این آهنگ نیز کاملا مشهود است و حالت عرفانی خواندن او نیز در این آهنگ پرسوز و گداز رعایت شده است.

آهنگ حلالم کن

آهنگ جدید محسن چاوشی با نام “حلالم کن” که برای فراق یار می‌خواند و در زمان ترک خانه و دیار می‌خواند و با این عنوان به خداحافظی از یار می‌پردازد.

آهنگ های پرسوز گداز

آهنگ ناوک

برای دانلود چاوشی جدید با عنوان ناوک می‌توانید از سایت موزیکیشو اقدام کنید. وصف و توصیف معشوق در تمام جنبه‌های مختلف در جای جای این آهنگ مشهود و مشخص است. “روزی کرشمه‌ای کن ای یار برگزیده….”

آهنگ ملکا از محسن چاوشی

دانلود آهنگ ایرانی محسن چاوشی با عنوان “ملکا” از سنایی یک ترانه کاملا ایرانی که شاعر آن سنایی است و به‌نظر می‌رسد چاوشی با نحوه خواندن خود ارزش و احترام خوبی برای شعر قائل شده است.

آهنگ خوزستان

چاوشی در این آهنگ به شکافتن درد ایام گذشته پرداخته و به‌نظر می‌رسد به اصالت خود برگشته است و حرف دل مردم این خطه پرمهر و محبت از ایران را به قاب موسیقی کشیده است و درد و تحمل آن‌ها در خصوص تمام جنبه‌های زندگی را به تصویر کشیده است. او در این آهنگ، طلبکار یک زندگی آزاد و بدون درد است که در حقیقت سهم واقعی افراد است.

آهنگ‌ بیست هزار آرزو از محسن چاوشی

این اهنگ که تیتراژ یکی از سریال‌های تلویزیونی است با ریتم تند و جذاب محسن چاوشی یک اثر به یادماندنی و جذاب است که محبوبیت زیادی در بین افراد جامعه پیدا کرده است.

آهنگ حسین و عباس و اسدالله

محسن چاوشی از جمله معدود خوانندگانی است که در حوزه موزیک‌های مذهبی و اعتقادات مقدس فعالیت دارد و آهنگ‌های زیادی نیز در این باره خوانده است که این آهنگ از جمله آن آهنگ هاست. اگر علاقه زیادی به چنین آهنگ‌هایی دارید می‌توانید با مراجعه به سایت موزیکیشو آهنگ‌های مذهبی و اعتقادی محسن چاوشی را انتخاب و دانلود کنید حتی در این سایت امکان دانلود اهنگ جدید ایرانی و دانلود چاوشی جدید نیز وجود دارد.

ترانه شبی که ماه کامل شد

آهنگ ماه مهر

زمانی که این آهنگ خوانده می‌شود حس و حال عجیب ماه مهر را به انسان تداعی می‌کند. محسن چاوشی نیز در این آهنگ به معرفی حس کودکانی که برای تحصیل سختی زیادی می‌کشند، پرداخته و درد آن‌ها را درد خود می‌داند و به یاد روزهای کودکی خود متنی را که حرف و نکته زیادی دارد با سوز و گداز فراوانی که در صدای خود وجود دارد همراه می‌کند.

آهنگ ای دریغا

افسوس و دردی که در صدای محسن چاوشی در این آهنگ به چشم می‌خورد بسیار تفکربرانگیز و احساسی است. انگار تمام این دردها یکجا در عنوان آهنگ درد خود را می رساند و نام این آهنگ را نیز به ای دریغا برجسته کرده اند. موزیک بسیار غمناک آهنگ نشان از یک رنج زیاد در نهان آهنگ حک کرده است. افسوس از جوانی و زندگانی برباد رفته در این آهنگ مورداهمیت قرار گرفته است.

آهنگ این بود زندگی

تنظیم و میکس این آهنگ توسط فرشاد حسامی و شعر و آهنگسازی کار را خود محسن چاوشی انجام داده است. در این آهنگ چاوشی به ارتباط ضروریات زندگی و نزدیکی زنجیروار آن‌ها تاکید دارد که هریک برای بودن دیگری فعالیت خود را ادامه می‌دهد. پروسه کار و زندگی تا مرگ با ریتم و آهنگ جالب دنبال هم می‌شوند تا هویت و شخصیت فرد را به معرض نمایش گذارند.

آهنگ گلدون از محسن چاوشی

شعر این آهنگ از حسین صفا و تنظیم آن را شهاب اکبری انجام داده است. چاوشی در این آهنگ به قدرت عشق اشاره می‌کند و اعجاز آن را موردتوجه قرار می‌دهد که او برای عشق چه ایثاری از خود نشان داده است، بدون اینکه محبت و فداکاری مقابل را ببیند.

آهنگ فندک تب دار

از آهنگ‌های سریال شهرزاد می‌توان به ترانه فندک تب دار اشاره کرد که با ترکیب چند کلمه و جمله حال و هوای زار و ندار خود را به بهترین شکل ممکن نشان می‌دهد و معشوق را به آغوش خود فرا می‌خواند.

آهنگ ماهی کنار رود

آلبوم‌های مختلف محسن چاوشی شامل،

آلبوم های محسن چاوشی از سال 83 تا 1400 بسیار پربار و پرطرفدار است که به چند نمونه از آن‌ها در اینجا اشاره می‌کنیم.آلبون نفرین، متاسفم، سنتوری، شاخه نیلوفر، ژاکت، حریص، پرچم سفید، من خود آن سیزدهم، امیر بی گزند، ابراهیم، و قمارباز که از معروفترین آلبوم های یشان در چند سال اخیر است.

سخن آخر

محسن چاوشی آهنگ ها و ترانه های بسیار زیادی سروده و خوانده است که بسیار بیشتر از چیزی است که در اینجا به آن‌ها اشاره شد. تمام آهنگ‌های او پر از احساس است و یک سوز و شور نهانی در اکثر آهنگ‌های او وجود دارد که در هرحال به دل شنونده می‌نشیند و با آهنگ او هم قدم و همراه می‌شود.

برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید