بازی PUBG: Battlegrounds حالا رایگان است

22 دی 1400 - 22:59

بازی PUBG: Battlegrounds حالا به صورت کاملا رایگان در دسترس قرار گرفته است. البته برای تجربه‌ی Ranked Mode باید Battlegrounds Plus را خریداری کنید که 12.99 دلار قیمت دارد.

PUBG: Battlegrounds، بازی شوتری که به یکی از دلایل اصلی محبوبیت ژانر بتل رویال تبدیل شد، بالاخره و پس از سال‌ها رایگان شده است. این یعنی دارندگان ایکس باکس یا پلی‌استیشن هم دیگر نیازی به Xbox Live Gold یا PlayStation Plus برای تجربه‌ی این بازی ندارند.

البته تمام بخش‌ها و ویژگی‌های بازی به صورت رایگان در دسترس نیستند. کسانی که نسخه‌ی معمولی بازی را به صورت رایگان دریافت کنند، قادر خواهند بود تا بازی خود را با 12.99 دلار به Battlegrounds Plus ارتقا دهند. این نسخه به شما Ranked Mode، قابلیت طراحی مسابقات Custom، دسترسی به تب Career Medal و یک افزایش 100 درصدی به Survival Mastery XP را خواهد داد. به علاوه شما ست کامل Plus Transition Commemorative و 1300 G-Coin را دریافت خواهید کرد.

به گفته‌ی سازنده‌ی بازی، قفل کردن Ranked Mode پشت سر Battlegrounds Plus چند دلیل داشته است. اولین دلیل داشتن مزایا برای خریداران این نسخه است. با این حال دلیل مهم‌تر جلوگیری از حضور متقلبان در Ranked Mode است. در Ranked Mode به حداکثر بازی عادلانه نیاز است. دسترسی کامل و رایگان به این حالت قطعا باعث افزایش متقلبان خواهد شد، چرا که دیگر بن شدن حساب کاربری بهای خاصی ندارد.

لازم به ذکر است که کسانی که بازی را پیش از رایگان شدن خریداری کرده‌اند به صورت رایگان به Battlegrounds Plus دسترسی خواهند داشت. به علاوه ست لباس Battle-hardened Legacy به آن‌ها تعلق خواهد گرفت. بازی PUBG: Battlegrounds در حال حاضر برای پلی‌استیشن 4، ایکس باکس وان و پلتفرم PC در دسترس است.

دژیREZA_GTX

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید