اطلاعاتی از عنوان انحصاری بعدی ایکس باکس فاش شد

14 آذر 1400 - 22:57
ایکس باکس

طبق اطلاعات افشا شده، بازی انحصاری بعدی ایکس باکس سری ایکس و اس ممکن است شبیه یکی از عناوین کلاسیک کنسول پلی‌استیشن 3 باشد.

به نظر می‌رسد که اطلاعاتی درباره‌ی انحصاری بعدی ایکس‌باکس توسط شخص ناشناسی از داخل شرکت مایکروسافت لو رفته است. با توجه به گزارش این شخص، بازی اختصاصی بعدی ایکس‌باکس، شباهت غیرقابل تصوری با یکی از عناوین انحصاری محبوب و مشهور پلی‌استیشن 3 دارد که در سال 2010 منتشر شده بود.

با توجه به این اطلاعات، ممکن است این حرکت به ضرر شرکت سونی تمام شود، چرا که این بازی می‌تواند برای دارندگان پلی‌استیشن 5 نیز جذاب باشد. البته، این گزارش فقط از یک منبع منتشر نشده است، بلکه این اطلاعات از سوی بقیه‌ی منابع معروف به افشای اخبار هم تائید شده‌اند.

طبق گزارشات منابع غیررسمی دیگر، ایکس‌باکس با استودیوی استوئیک (Stoic) برای ساخت یک عنوان انحصاری دو بعدی همکاری کرده است. این استودیو به ساخت عناوین نقش آفرینی‌ای مثل عنوان Banner Saga معروف بوده، که موفق به دریافت چندین جایزه و تجلیل از سوی منتقدین شده است؛ به عبارت دیگر، این استودیو سابقه‌ی خوبی از انتشار عناوین موفق دارد.

به نظر می‌رسد که اسم رمزی این بازی که توسط استودیوی استوئیک در دست ساخت است، پروژه‌ی Belfery بوده و به مانند عناوین قبلی این استودیو نیست. البته یکی از گزارشات اشاره به این دارد که این پروژه‌ی Belfery خیلی شبیه عنوان Dragon’s Clown است که یکی از انحصاری‌های پلی استیشن در سال 2013 بوده است.

متاسفانه اطلاعات زیادی از پروژه‌ی مرموز استودیوی استوئیک در دسترس نیست، ولی شایعات اشاره به این دارند که طراحی هنری این بازی، ترکیبی از عنوان Banner Saga و انیمه‌ی Princess Mononoke بوده است و در محیط بازی شما می‌توانید ایتم‌های مختلفی بسازید و ابزار مختلفی را برای کاراکترتان ارتقا دهید؛ از این لحاظ، این بازی شباهاتی به فضای نقش آفرینی Banner Saga خواهد داشت.

در حال حاضر، اطلاعاتی درباره‌ی زمان معرفی یا انتشار این عنوان منتشر نشده است، اما با توجه به این که سه سال از انتشار آخرین عنوان استودیوی استوئیک می‌گذرد، می‌توان انتظار داشت که به زودی اخبار بیشتری از این انحصاری مرموز ایکس باکس بشنویم.

امینBLACK SWORD MAN GUTSCommunistAli Hassan nejadRezaRaminDARKSIRENDaenerys Targaryenalinerd2Javad BarshoeeiPashmak..darhalkhabPlayStation Studios PS5مرد ریش دار نامرئیMEYSAMB300KurosGidoraFanresidentevilOmid_FshP.morgan1100more
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید