تست پری-آلفای بخش چندنفره بازی Company of Heroes 3 امروز آغاز می‌شود

9 آذر 1400 - 18:15

بر اساس اعلام استودیوی رلیک اینترتینمنت، بازیکنان امروز می‌توانند حالت پری-آلفای بخش چندنفره‌ی بازی Company of Heroes 3 را تجربه کنند.

طبق اطلاعات منتشر شده، بخش چندنفره‌ی حالت پری آلفای Company of Heroes 3 از ساعت 20:30 به وقت تهران از طریق استیم قابل بازی خواهد بود. در این بخش، بازیکنان می‌توانند در چهار نقشه‌ی کشور ایتالیا به صورت آنلاین در حالت‌های مختلف از جمله Co-op در مقابل حریفان هوش مصنوعی، PvP رقابتی و همچنین Skirmish در برابر هوش مصنوعی به تجربه‌ی این بازی بپردازند. دو جناح کلاسیک ارتش آلمان و ایالات متحده حضور دارند که هر کدام توانایی‌های منحصر به فرد خود و تغییردهنده‌ی بازی را به میدان نبرد می‌‎آورند. جناح‌های بیشتر نیز در آستانه انتشار بازی معرفی خواهند شد و در این نسخه قرار است شاهد محتوای بیشتری نیز باشیم.

حالت پری-آلفای بخش چندنفره‌ی Company of Heroes 3 هم‌اکنون از طریق استیم برای پیش‌دانلود در دسترس قرار دارد. کاربرانی که از قبل یک حساب COH-Development دارند و اولین Pre-Alpha را تجربه کرده‌اند، می‌توانند به سادگی به کتابخانه استیم بروند و حالت پری-آلفای بخش چندنفره را پیش‌دانلود کنند. بازیکنان جدید جدید می‌توانند از اینجا به صورت رایگان در سایت COH-Development ثبت نام کرده و حساب استیم خود را لینک بدهند تا در ساعت گفته شده به بازی دسترسی پیدا کنند. لازم به ذکر است که این بخش تا روز 16 آذر (7 دسامبر) قابل بازی خواهد بود.

بازی Company of Heroes 3 در سال 2022 برای رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید