سریال Chucky برای فصل دوم تمدید شد

9 آذر 1400 - 17:37
سریال Chucky

شبکه سایفای و شبکه یواس‌ای سریال Chucky را برای فصل دوم تمدید کرده‌اند.

سریال چاکی (Chucky) برای فصل دوم تمدید شده است. این سریال ترسناک از شبکه سایفای و شبکه یواس‌ای پخش می‌شده است. فصل دوم سریال چاکی قرار است در سال 2022 میلادی پخش گردد. قسمت پایانی فصل اول سریال چاکی به تازگی پخش شده و به دنبال آن، خبر تمدید آن برای فصل بعدی اعلام شده است.

سریال چاکی، داستانی را بیان می‌کند که در آن، این عروسک فراطبیعی و قاتل، در حومه شهر پیدا می‌شود. یک سری از قتل‌های وحشتناک باعث می‌شود تا این شهر کوچک آرام و ایده‌آل وارد هرج و مرج گردد و رازهاهای آنها برملا گردد.

سریال چاکی توسط دن مانچینی (Don Mancini) ساخته شده است. دن مانچینی نویسنده فیلم نمایش بچگانه (Child’s Play) و بسیاری از دنباله‌های آن بوده است. سریال چاکی دنباله‌ای برای هفتمین فیلم این مجموعه به نام فرقه چاکی (Cult of Chucky) است که در سال 2017 میلادی اکران گردیده است.

سریال چاکی باعث شده تا آمار بسیار جالب توجهی برای شبکه یواس‌ای و سایفای رقم بخورد. بنابر گزارش‌ها، فصل اول سریال چاکی در پلتفرم‌های مختلف بیش از 9.5 میلیون مرتبه دیده شده است. سریال چاکی با بازی زکری آرتور (Zackary Arthur)، تئو بریونز (Teo Briones)، آلیویا آلین لیند (Alyvia Alyn Lind)، بیورنگوین آرنارسون (Björgvin Arnarson)، دیوون ساوا (Devon Sawa)، لکسا دویگ (Lexa Doig)، باربارا آلین وودز (Barbara Alyn Woods) است.

در سریال چاکی، بازیگرانی از فیلم‌های قبلی این مجموعه حضور داشتند که از جمله آن‌ها می‌توان به الکس وینسنت (Alex Vincent)، فیونا دوریف (Fiona Dourif)، کریستین الیز (Christine Elise) و جنیفر تیلی (Jennifer Tilly) اشاره کرد.

دن مانچینی در مورد تمدید سریال چاکی برای فصل دوم گفته است:

ما بسیار خوشحال هستیم که می‌توانیم این داستان را در فصل دوم ادامه بدهیم. از همکاران خود در شبکه یواس‌ای، سایفای و یواس‌پی برای حمایت‌های‌شان برای ساخت این سریال بسیار سپاسگزار هستیم.

قسمت پایانی فصل اول سریال چاکی در تاریخ 30 نوامبر سال 2021 پخش شده بود. از تاریخ 1 دسامبر سال 2021 تمام قسمت‌های فصل اول سریال چاکی روی سرویس آنلاین پیکاک در دسترس خواهد بود. فصل دوم سریال چاکی در سال 2022 پخش خواهد شد.

منبع: کولایدر

MEYSAMB300
برچسب‌ها: ، ،

مطالب مرتبطنظرات

دیدگاهتان را بنویسید