تریلر جدید Apex Legends بتل پس فصل یازدهم را نمایش می‌دهد

11 آبان 1400 - 19:48
Apex legends

تریلر بتل پس فصل یازدهم Apex Legends با نام Escape به تازگی منتشر شده است. این طور که به نظر می‌رسد قهرمانانی مثل Mirage، Gibraltar، Loba و Revenant قرار است اسکین‌های جدیدی را دریافت کنند.

با توجه به آغاز فصل یازدهم بازی Apex Legends در روز جاری، استودیوی ریسپاون اینترتینمنت (Respawn Entertainment) تصمیم گرفته تا تریلری را برای بتل پس این فصل منتشر کند. این بتل پس شامل اسکین‌های Legendary متعددی برای قهرمانان گوناگون می‌شود. هم‌چنین دو اسکین Reactive، بنرها، صفحات بارگذاری و موارد دیگر در این بتل پس پیدا می‌شوند. در ادامه می‌توانند تریلر بتل پس این فصل را مشاهده کنید:

سطح بیست و پنجم بتل پس شامل اسکین Desert Mirage برای Mirage و اسکین Cover Fire برای Spitfire می‌شود. اسکین‌هایی هم برای Loba، Gibraltar و Revenant در نظر گرفته شده است. فصل یازدهم Apex Legends قرار است یک نقشه‌ی کاملا جدید به نام Storm Point را به بازی اضافه کند. هم‌چنین یک SMG جدید به نام C.A.R. از فرنچایز Titanfall قرار است به بازی اضافه شود. این SMG برای مبارزات نزدیک مناسب است. شخصیت جدید این فصل هم Ash نام دارد که او هم از Titanfall 2 به Apex Legends اضافه می‌شود.

بازی Apex Legends در حال حاضر بر روی ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن 4، پلتفرم PC، ایکس‌باکس سری ایکس/اس، پلی‌استیشن 5 و نینتندو سوییچ به صورت رایگان در دسترس است.

Mosimeysamb

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید