تصویر جدیدی از فصل دوم سریال The Witcher منتشر شد

4 آبان 1400 - 12:03
The Witcher

با نزدیک شدن به زمان پخش فصل دوم سریال «ویچر»، کمپانی نتفلیکس تصویر جدیدی را از این سریال منتشر کرده است.

در تصویر جدید منتشر شده از این سریال، می‌توان کاراکتر گرالت را که در حال آماده‌ شدن برای مبارزه با یک موجود خطرناک است، مشاهده کرد. نقش این کاراکتر را در این سریال، بازیگر مطرح هالیوودی با نام هنری کویل (Henry Cavill) ایفا کرده است.

از کارهای قبلی این بازیگر می‌توان به فیلم Man of Steel و قسمت ششم از سری فیلم‌های بسیار محبوب مأموریت غیرممکن با عنوان Mission: Impossible – Fallout اشاره کرد.

سریال The Witcher براساس سری کتاب‌های بسیار پرفروشی با همین عنوان که توسط نویسنده‌ی مطرح لهستانی با نام آندژی ساپکوفسکی (Andrzej Sapkowski) به قلم درآمده، ساخته شده است.

این سریال، داستان ماجراجویی‌های یک شکارچی هیولا با نام گرالت را در جهانی تخیلی و الهام گرفته شده از قرون وسطی با نام «قاره (The Continent)» روایت می‌کند.

از همراهان او در ماجراجویی‌هایش می‌توان به کاراکتری با نام بارد جاسکیر اشاره کرد.

نقش این کاراکتر را در این سریال بازیگر مطرح بریتانیایی با نام جوی باتی (Joey Batey) ایفا کرده است. از کارهای قبلی این بازیگر می‌توان به سریال درام و تاریخی Knightfall در سال ۲۰۱۷ اشاره کرد.

علاوه بر ماجراجویی‌های گرالت، داستان سریال The Witcher به سرنوشت کاراکترهایی مانند سیریلا و جادوگری با نام ینیفر نیز می‌پردازد. نقش شاهزاده سیریلا را در این سریال بازیگری با نام فریا آلن (Freya Allan) و نقش کاراکتر ینیفر را نیز آنیا چالاترا (Anya Chalotra) ایفا کرده‌اند.

از کارهای قبلی این دو بازیگر می‌توان به نقش‌آفرینی فریا آلن در فیلم اخیر شبکه‌ی اینترنتی نتفلیکس با نام Gunpowder Milkshake و آنیا چالاترا در سریال بریتانیایی Wanderlust اشاره کرد.

تصویر جدید منتشر شده از فصل دوم سریال The Witcher را وب‌سایت Empire منتشر کرده است. در این تصویر می‌توان کاراکتر هنری کویل را در هوایی برفی، در حالی که شمشیری را در دستان خود گرفته، مشاهده کرد.

فصل اول سریال The Witcher موفق شده نمره‌ی بسیار خوب ۶۸ از ۱۰۰ را از طرف منتقدین در وب‌سایت Rotten Tomatoes به دست آورد. علاوه بر این، نقش‌آفرینی هنری کویل در نقش کاراکتر گرالت نیز در این سریال، مورد تحسین بسیاری از منتقدین قرار گرفته است.

آندژی ساپکوفسکی پیش از این، در رابطه با نقش‌آفرینی هنری کویل در این سریال گفته است:

(درست) مانند نقش‌آفرینی ویگو مورتنسن (Viggo Mortensen) در نقش کاراکتر آراگورن (در سری فیلم‌های ارباب حلقه‌ها)، نقش‌آفرینی هنری کویل در نقش کاراکتر گرالت نیز برای همیشه در یاد مخاطبین باقی خواهد ماند.

علاوه بر فصل دوم این سریال، کمپانی نتفلیکس پیش از این نیز، ساخت فصل سوم این سریال را تائید کرده است.

فصل دوم سریال The Witcher حاوی هشت قسمت خواهد بود و انتظار می‌رود که بینندگان در این فصل، شاهد ماجراجویی‌های جدید و سکانس‌های هیجان‌انگیز بسیاری باشند.

تاریخ برنامه‌ریزی شده برای پخش فصل دوم این سریال در شبکه‌ی اینترنتی نتفیکس، ۲۶ آذر ماه سال جاری (۱۷ دسامبر ۲۰۲۱) می‌باشد.

تصویر جدید منتشر شده از فصل دوم سریال The Witcher را می‌توان در ادامه تماشا کرد:

منبع: کولایدر

برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

  • CallMeBro گفت:

    جانم تو فقط بیا که ببینم به خوبی فصل 1 هستی یا نه

  • Ardalan گفت:

    یَزکیر، جویی بِی تی، فریا اَلِن، آنیا کِلاترا، یِنِفر

  • AXEL STONE گفت:

    بسیار خوب