نسخه‌هایی از Marvel’s Guardians of the Galaxy لو رفته است

2 آبان 1400 - 20:34

سازندگان بازی Marvel’s Guardians of the Galaxy از صاحبان این نسخه‌ها درخواست کردند که داستان بازی را برای دیگران اسپویل نکنند و اطلاعات آن را پیش خود نگه دارند.

یکی از دغدغه‌های همیشگی بازی‌بازان، مطلع شدن از داستان بازی محبوبشان پیش از تجربه‌ی آن است. اکنون اما طرفداران بازی Guardians of the Galaxy باید بیش از پیش نگران این موضوع باشند. چرا که چندین نسخه از این عنوان پیش از عرضه‌ی رسمی به بیرون درز کرده و حتی استودیوی سازنده نیز با انتشار پیامی نسبت به این مسئله موضع گرفته است.

حساب کاربری Guardians of the Galaxy پستی را خطاب به دارندگان نسخه‌های لو رفته منتشر کرد:

[Guardians of the Galaxy] در چند روز آینده عرضه می‌شود و ممکن است برخی از شما تاکنون این بازی را تجربه کرده باشید. اگر این طور است، شخصا از بازی لذت ببرید و اسپویل‌های آن را پیش خودتان نگه دارید. این یک داستان بلند است و پیچش‌هایی وجود دارد که ما تاکنون حتی به آن‌ها اشاره نکرده‌ایم! ما دوست داریم که بازی‌بازان این قصه را هنگام تجربه‌ی آن بشنوند.

احتمالا بازی‌بازان تا زمان عرضه‌ی بازی به سراغ سرویس‌هایی چون یوتیوب یا توییچ نخواهند رفت؛ باید گفت که جای نگرانی نیست چرا که شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix) با انتشار استریم‌های این بازی مخالفت و آن‌ها را از دسترس خارج می‌کند. کاربرانی که ارائه‌دهنده‌ی استریم‌هایی از این عنوان باشند نیز با قوانین کپی‌رایت به مشکل برخورده و ادامه‌ی فعالیت‌ آن‌ها با مشکل مواجه خواهد شد.

در پست بعدی سازندگان عواقب اسپویل کردن Guardians of the Galaxy را شرح دادند:

لطفا توجه داشته باشید که استریم کردن این بازی یا انتشار گیم‌پلیِ کامل آن پیش از عرضه‌ی رسمی، باعث حذف محتوای مربوطه یا از دسترس خارج شدن کانال شما می‌گردد. این رازها را پیش خود نگه دارید!

بازی Guardians of the Galaxy در تاریخ ۴ آبان ۱۴۰۰ (۲۶ اکتبر 2021) بر روی پلی‌استیشن 5، پلی‌استیشن 4، اکس باکس وان، اکس باکس سری اکس/اس، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

برچسب‌ها:

مطالب مرتبطنظرات

دیدگاهتان را بنویسید

  • Grandwarden گفت:

    با توجه به چیزهایی که تابحال نمایش دادن، داستان بازی خوب و مناسب بنظر میرسه.
    فردا ببینیم‌ نمراتش چطور میشه.

  • بازی انحصاری نیست به هم رحم کنین😂😂.

  • خیلی مشتاقم واسه پلی دادنش!