اپیک گیمز به دنبال ساخت فیلم Fortnite است

19 مهر 1400 - 22:41

به نظر می‌رسد که اپیک گیمز (Epic Games) برنامه‌های زیادی برای بخش سرگرمی جدید خود دارد. طبق گزارشات جدید، این شرکت به دنبال ساخت یک فیلم بر اساس بازی Fortnite است.

گزارشات حاکی از این هستند که اپیک گیمز قصد ساخت یک فیلم Fortnite را دارد. به گفته‌ی The Information، ساخت فیلم Fortnite ایده‌ای است که اپیک گیمز چند وقتی می‌شود در مورد آن صحبت می‌کند. در واقع آن‌ها قصد یک بخش سرگرمی جداگانه برای فیلم و سریال را دارند. این سایت مدعی شده که اپیک گیمز به دنبال راه‌هایی برای گسترش برند خود است. خصوصا با توجه به اینکه جاه‌طلبی آن‌ها در زمینه‌ی بازی‌های موبایل با مانع بزرگی در قالب گوگل و اپل مواجه شده است.

اپیک در طی سال گذشته چندین تهیه‌کننده را از لوکاس‌فیلم (Lucasfilm) استخدام کرده است. یکی از آن‌ها جیسن مک‌گتلین (Jason McGatlin)، رئیس پروژه‌های ویژه‌ی اپیک گیمز است. او پیش از این معاون ارشد تولید فیزیکی در لوکاس‌فیلم بوده و بر روی فیلم‌های Star Wars دیزنی (Disney) کار کرده است.

اپل به تازگی گفته که تا پایان دعوی حقوقی با اپیک گیمز به بازگرداندن Fortnite به فروشگاه App Store فکر نخواهد کرد. این رویداد ممکن است تا چندین سال به طول بیانجامد. در حال حاضر قاضی پرونده‌ی اپیک و اپل، در 9 مورد از 10 شکایت اپیک علیه اپل به نفع اپل رای داده است. اپیک گیمز هم درخواست تجدید نظر را در این رابطه کرده است. این دعوی حقوقی در ماه اوت 2020 آغاز شد. زمانی که اپل بازی Fortnite را به دلیل تخلفات در رابطه با پرداخت‌های درون برنامه‌ای از App Store حذف کرد.

بازی Fortnite در حال حاضر بر روی ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس سری ایکس، پلی‌استیشن 5، نینتندو سوییچ، پلتفرم PC و سیستم عامل مک در دسترس است.

DARKSIRENAlucard64ArtoriasGAMER 1995Matin_khHunterDk-_-Man

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید