ویدیویی از حالت‌های گرافیکی مختلف Forza Horizon 5 منتشر شد

19 مهر 1400 - 22:46
Forza Horizon 5

استودیوی پلی‌گراند گیمز لحظاتی پیش ویدیویی از مقایسه‌ی دو حالت Performance 4K/60 و Quality 4K/30 بازی Forza Horizon 5 را منتشر کرد.

بازی Forza Horizon 5، ساخته‌ی جدید استودیوی پلی‌گراند گیمز (Playground Games) در ماه‌های اخیر میزبان گیمرهای علاقه‌مند بود و توانستیم تا گوشه‌هایی از زیبایی و هیجان درون آن را لمس کنیم. همچنین، کمتر از چند هفته به فرارسیدن تاریخ انتشار این بازی باقی‌مانده است و منطقی است که اکنون اطلاعات مختلف فنی نیز از این بازی منتشر شود. به دنبال این موضوع، لحظاتی پیش وبسایت IGN اقدام به انتشار ویدیویی کرد که طی آن به مقایسه‌ی دو حالت گرافیکی مختلف این بازی پرداخته می‌شود.

همانطور که اشاره شد، Forza Horizon 5 دارای دو حالت گرافیکی Performance و Quality خواهد بود که حالت اول نرخ 60 فریم بر ثانیه در وضوح 4K و حالت دوم نرخ 30 فریم بر ثانیه در وضوح 4K را در کنسول ایکس باکس سری ایکس ارائه می‌کند. همچنین، این عنوان روی کنسول ایکس باکس سری اس نیز با نرخ 60 فریم بر ثانیه در وضوح 1080p اجرا خواهد شد. البته، استودیوی پلی‌گراند گیمز تاکید کرد که حالت 30 فریم بازی از چندین و چند ویژگی مختلف گرافیکی بهره خواهد برد تا همانند عناوین سابق این مجموعه، تجربه‌ی بازی با نرخ 30 فریم بر ثانیه نیز کاملاً ایده‌آل باشد.

در ادامه می‌توانید ویدیوی مذکور را مشاهده کنید:

بازی Forza Horizon 5 در تاریخ ۱۸ آبان ۱۴۰۰ (۹ نوامبر) برای کنسول‌های ایکس باکس و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. همچنین، دارندگان سرویس گیم‌پس می‌توانند در روز عرضه این عنوان را تجربه کنند.

DayanAli Hassan nejadvitto corleonemohammad reza gamerRezaDARKSIRENScreaming DemonSina Morganmiddle ageanimalsPlayStation Studios PS5BlackCityNVIDIA GeForce GTXmeysambRaminfarshadxHossein_KingMatin_khamir_hasanpooronepunkmanmore
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید