تاریخ پخش سریال The Book of Boba Fett مشخص شد

8 مهر 1400 - 15:06
The Book of Boba Fett

با استناد به اطلاعات منتشر شده از سریال اسپین‌آف The Mandalorian یعنی The Book of Boba Fett، این سریال تا پیش از پایان سال جاری میلادی پخش خواهد شد.

بالاخره تاریخ پخش سریال The Book of Boba Fett در دسترس طرفداران بی‌شمار مجموعه‌ی Star Wars و سریال The Mandalorian قرار گرفت. طبق اعلام دیزنی (Disney)، این سریال در تاریخ ۸ دی ۱۴۰۰ (29 دسامبر) به سرویس دیزنی پلاس افزوده خواهد شد.

طبق خلاصه‌ی داستان این سریال که به صورت رسمی منتشر شده است، این مجموعه به شکارچی افسانه‌ای مجموعه‌ی Star Wars یعنی بوبا فت (Boba Fett) که نقش‌آفرینی آن بر عهده‌ی تموئرا موریسون (Temuera Morrison) است اختصاص دارد. همچنین، بوبا فت در این سریال به همراه فنک شاند (Fennec Shand) با بازیگری مینگ نا ون (Ming-Na Wen) همراه خواهد بود تا به تاتویین برگشته و سرزمینی که توسط جابا دِ هوت (Jabba the Hutt) و سندیکای تبهکارش تصرف شده است را پس بگیرند.

لازم به ذکر است که تموئرا موریسون (یا به بیان بهتر، صدای او) نیز اخیراً در سریال انیمیشنی Star Wars: Visions در نقش بوبا فت حضور داشته است. همچنین، سریال The Book of Boba Fett برای اولین بار در بخش پایانی قسمت آخر فصل دوم سریال The Mandalorian معرفی شد.

البته، سریال The Book of Boba Fett تنها اسپین آف در حال ساخت از سریال The Mandalorian نیست و دو اسپین آف ماندالوری دیگر با نام‌های Ahsoka و Rangers of the New Republic در حال تهیه و تولید هستند. از طرفی دیگر، انتظار می‌رود که فصل سوم سریال The Mandalorian در سال 2022 منتشر شود.

علاوه بر این، سریال دیگری با محوریت شخصیت Obi-Wan Kenobi از مجموعه‌ی Star Wars با بازی ایوان مک‌گرگور (Ewan McGregor) در آینده‌ای نزدیک پخش خواهد شد.

Moein MM2meysamb

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید