تریلری از گیم پلی The Dark Pictures Anthology: House of Ashes عرضه شد

25 شهریور 1400 - 09:49

استودیوی بندای نامکو (Bandai Namco) این روزها مشفول انتشار اطلاعات فراوان همچون تصاویر، تریلرها و دیگر موارد از بازی The Dark Pictures Anthology: House of Ashes است. بر همین اساس، امروز هم ویدیویی از گیم‌پلی این اثر در دسترس قرار گرفته است.

مدت زمان تریلر امروز بازی The Dark Pictures Anthology: House of Ashes در حدود 20 دقیقه است. در این ویدیو می‌توان بخش‌های جذابی از گیم‌پلی این عنوان را مشاهده کرد و تصمیم بهتری در راستای تجربه‌ی آن گرفت. منوی این بازی از بخش‌های مختلفی تشکیل شده است که در این ویدیو نیز می‌توان به چند تا از آن‌ها پی برد.

آقای Will Doyle، کارگردان The Dark Pictures Anthology: House of Ashes، در این ویدیو اعلام می‌کند که برای ساخت این بازی از کدام آثار الهام گرفته است. همچنین وی نکات دیگری را پیرامون این بازی شرح می‌دهد که می‌تواند برای هواداران جالب توجه باشد. پس در صورتی که شما هم به دنبال تجربه‌ی این بازی هستید، ویدیوی پیش رو را از دست ندهید.

House of Ashes را باید سومین بازی از سری The Dark Pictures Anthology به حساب آورد که دیگر چیزی تا عرضه‌ی آن باقی نمانده است. نسخه‌های قبلی تا حد زیادی با استقبال طرفداران مواجه شده بود. حال باید منتظر ماند و دید که آیا این نسخه نیز به محبوبیت می‌رسد یا خیر. در این بازی هیجان‌انگیز و نفسگیر می‌توان نبردها و ماموریت‌های فراوانی را در کشورهایی از جهان مشاهده کرد و لذت برد.

شما باید استراتژی‌های مختلفی را در دستور کار قرار دهید تا در نهایت در این ماموریت‌ها زنده بمانید. به گفته‌ی سازندگان، سلاح‌های زیادی در این بازی وجود خواهد داشت. البته تا این لحظه نیز ویدیوهایی از این بازی به انتشار رسیده است و بازی‌بازان متوجه چنین موضوعاتی شده‌اند. گفتنی است که بخش‌های چندنفره نیز در این بازی به چشم می‌خورد. چندی پیش هم حجم نسخه‌ی پلی‌استیشن 5 این بازی مشخص شد که برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به این نشانی مراجعه نمایید.

The Dark Pictures Anthology: House of Ashes قرار است در تاریخ 30 مهر 1400 (22 اکتبر 2021 میلادی) بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن 4، پلی‌استیشن 5، ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس سری ایکس و اس در دسترس قرار گیرد. در پایان می‌توانید تریلر ذکر شده را مشاهده و دانلود کنید.

دانلود ویدیو با کیفیت 720P

دانلود ویدیو با کیفیت 1080P

Moein MM2vendorDeadSpaceAli Hassan nejadStarmanP.morganTang Haomeysamb

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید