خبرنامه ۳۱؛ مروری بر مهم ترین اخبار دو هفته گذشته

محمد حسین کریمی
۱۵ شهریور ۱۴۰۰ - 18:53

سی و یکمین قسمت از آیتم ویدیویی خبرنامه منتشر شده است و با همراهی شما مخاطبان گرامی، مروری بر مهم‌ترین اخبار دو هفته‌ی گذشته خواهیم داشت.

اگر شما در طول دو هفته به دلیل کار‌ و مشغله‌های مختلف فرصت پیگیری اخبار دنیای بازی‌های ویدیویی را نداشته‌اید، هیچ جای نگرانی وجود ندارد. شما می‌توانید به راحتی و با تماشای خبرنامه‌ی ویدیویی گیمفا در هر دو هفته یکبار از مهم‌ترین اخبار دنیای بازی مطلع شوید و نهایت لذت را ببرید. در آیتم خبرنامه‌ی گیمفا تلاش کرده‌ایم تا مهم‌ترین اخبار صنعت بازی را به صورت ویدیویی و کاملاً جذاب به شما مخاطبان عزیز ارائه دهیم تا علاوه بر آگاه شدن از این خبرها، ویدیوها و موسیقی‌ جذابی را نیز از بازی‌های مربوطه ببینید و بشنوید.

در طی دو هفته‌ی گذشته رویداد Gamescom برگزار شد که به لطف آن شاهد رونمایی از بازی‌های جدید و انتشار جزئیات تازه از عناوین قبلاََ معرفی شده بودیم. شاید بتوان مهم‌ترین اتفاق در جریان این مراسم را رونمایی از ریبوت سری Saints Row دانست که البته با انتقاداتی مواجه شد. از طرفی پشت درهای بسته گیم‌پلی بازی Elden Ring به نمایش در آمد و به دنبال آن شاهد پیش نمایش‌های متعددی از بازی بودیم که همگی این عنوان را ستایش کردند.

با سی و یکمین قسمت از آیتم ویدیویی خبرنامه همراه ما باشید. شما مخاطبان گرامی می‌توانید ضمن تماشای این آیتم به صورت آنلاین، آن را با کیفیت فول اِچ‌دی نیز دانلود کنید.

دانلود

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید