تصاویر جدیدی از صحنه فیلمبرداری سریال The Last of Us منتشر شد

13 مرداد 1400 - 22:13

همان‌طور که می‌دانید، شرکت HBO در حال تولید یک اقتباس تلویزیونی از بازی محبوب و تحسین شده‌ی The Last of Us بوده که فیلمبرداری آن نیز مدتی می‌شود که آغاز شده است. حال به تازگی طبق گزارش وب‌سایت CTV News، عوامل تولید این سریال در حال ساخت مکان‌های مورد نیاز برای فیلمبرداری آن هستند.

این سریال مورد انتظار که قرار است در طول ۱۰ قسمت از طریق HBO پخش شود، پر هزینه‌ترین پروژه‌‌ی تولید در  کانادا بوده و قرار است حداکثر ۲۰۰ میلیون دلار درآمد برای آلبرتا فراهم کند. اگر اخبار مربوط به این اثر را دنبال کرده باشید، حتماً می‌دانید که تیم تولید سریال The Last of Us مناطق آلبرتا و کلگری را برای فیلمبرداری آن انتخاب کرده‌اند. طبق گزارش اخیر CTV News از محل فیلمبرداری سریال، تیم تولید در حال ساخت یک خیابان و تعدادی ساختمان آجری در نزدیکی پارک Stampede هستند.

شما می‌توانید تصاویر منتشر شده از مکان‌های ساخته شده برای فیلمبرداری سریال The Last of Us را در ادامه مشاهده کنید:

آقای لوک آزیویدو (Luke Azevedo) از سازمان توسعه‌ی اقتصاد کلگری (Calgary Economic Development) در مورد پروژه‌ی تولید اقتباس تلویزیونی The Last of Us صحبت کرده است:

نه تنها این یکی از بزرگ‌ترین سریال‌های تلویزیونی را به منطقه‌ی ما می‌آورد، بلکه به دنیا کیفیت کاری که می‌توان در آلبرتا انجام داد را نیز به دنیا نشان می‌دهد.

او در ادامه به مناظر زیبای این منطقه اشاره کرد و توضیح داد که پروژه‌های تولیدی دیگری نظیر Fraggle Rock ،Under the Banner of Heaven و Wynnona Earp نیز آلبرتا را انتخاب کرده‌اند:

چیزی که هالیوود را به سمت ما می‌کشاند، جدا از کیفیت و استعداد تیم‌های تولید، کیفیت مناظر و دورنمای ما است.

علاوه بر سریال The Last of Us، فیلمبرداری فیلم Ghostbusters که تریلر آن هفته‌ی پیش منتشر شد نیز در آلبرتای جنوبی انجام شده است. همچنین سریال جدید MGM یعنی Billy The Kid نیز در حال سپری کردن مراحل تولید است.

milspiderDARKSIRENH.SONYAHM.GamerMahyarMsmP.morganalispiderlast of gand
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید