تاریخ انتشار فصل پنجم Call of Duty Black Ops Cold War مشخص شد

13 مرداد 1400 - 13:45

همان‌ طور که اطلاع دارید، بسیاری از بازی‌بازان در انتظار فصل پنجم بازی Call of Duty Black Ops Cold War هستند. در همین راستا، تیم سازنده امروز از تاریخ انتشار این فصل رونمایی کرد و تریلری سینمایی از آن را هم در دسترس قرار داد.

به نقل از سازندگان، فصل پنجم بازی Call of Duty Black Ops Cold War از تاریخ ۲۱ مرداد ۱۴۰۰ (۱۲ آگست ۲۰۲۱ میلادی) در اختیار هواداران قرار خواهد گرفت. از محتویات این فصل باید به سلاح‌ها، ماموریت‌ها، مناطق و نقشه‌ای تازه اشاره داشت. استودیوی سازنده اعلام کرده که از حالا به فکر فصل ششم این عنوان است و به زودی اطلاعاتی در خصوص آن به انتشار می‌رسد. این تیم قصد دارد تا با پشتیبانی خوب خود از این بازی، عده‌ی بیشتری را جذب نماید.

البته این‌ها تمام محتویات فصل پنجم بازی Call of Duty Black Ops Cold War نیستند. تجهیزات دیگری نیز در آن به چشم خواهد خورد. فعلا شرکت سازنده اخبار رسمی‌ای را در این زمینه عرضه نکرده است. بنابراین باید تا چند روز آینده برای محتویات فصل پیش رو منتظر ماند. خوشبختانه استقبال از فصل چهارم این اثر بسیار خوب بود و افراد زیادی به تجربه‌اش پرداختند. برای مطالعه‌ی راهنمای این فصل هم می‌توانید وارد این صفحه شوید.

Call of Duty: Black Ops Cold War از سری آثار جذاب در سبک تیراندازی به صورت اول‌شخص است. این عنوان ابتدا اواخر سال ۲۰۲۰ میلادی بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس سری ایکس عرضه شد. بخش‌های گوناگونی در این بازی دیده می‌شود که نباید از آن‌ها به سادگی گذشت. قابل ذکر است که شرکت اکتیویژن (Activision) ناشر این عنوان بوده است.

همان گونه که در بالا هم ذکر شد، امروز ویدئویی سینمایی از فصل پنجم بازی نیز منتشر شده است. در پایان می‌توانید نسبت به مشاهده و دانلود آن اقدام کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

MahyarMsmAli Hassan nejadDk-_-Man

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید