دو تن از تولیدکنندگان محتوا برای World of Warcraft این بازی را رها خواهند کرد

10 مرداد 1400 - 16:15

امروز مطلع شدیم که به دلیل مشکلات به وجود آمده، دو تن از تولید کنندگان محتوا برای بازی‌های شرکت بلیزارد اینترتینمنت (Blizzard Entertainment) و به خصوص World of Warcraft قصد ترک آن را دارند.

این دو فرد که ملقب به Preach Gaming و MadSeasonShow هستند، تا به حال نقش به سزایی در تولید محتوا برای بازی‌های شرکت بلیزارد را داشته‌اند. اوج هنر آن‌ها در بازی World of Warcraft به چشم می‌آید که توانستند عده‌ی زیادی را به آن سرگرم کنند. حال که این بازی در حال گسترش یافتن است و سازندگان همچنان تمایل دارند تا محتویاتی را به آن اضافه نمایند، متوجه شدیم که این دو فرد بعد از مدت‌ها در حال ترک این شرکت هستند.

Preach اعلام کرده است به دلیل اتفاقات عجیب و غریبی که در روزها و ماه‌های اخیر برای بلیزارد رخ داده و همچنین شکایت‌هایی که به ایالت کالیفرنیا شده است، دیگر حاضر به ادامه‌ی همکاری نخواهد بود. جالب است بدانید که چندی پیش استودیوی یوبی‌سافت از اعضای شرکت بلیزارد حمایت کرد که خبر مربوط به آن را می‌توانید از طریق این نشانی مشاهده نمایید. MadSeasonShow نیز نسبت به برخی قوانین جدید اعتراض داشته و در همین راستا، عدم تولید محتوا برای بلیزارد در آینده را اعلام کرده است. ویدئوی تازه‌ی او در یوتیوب با همین موضوع حدود ۸۰۰ هزار بار دیده شده است.

خوب است بدانید که هر دوی این افراد کانال یوتیوب دارند و فعلا ترجیحشان این است که روی این کانال‌ها به کار خود ادامه دهند. Preach از سال ۲۰۱۰ میلادی نسبت به ساخت این کانال اقدام کرد و ویدئوهای بسیار جذابی را در آن عرضه می‌کند. در سمت دیگر، شروع کانال MadSeasonShow از سال ۲۰۱۴ اتفاق افتاد که البته ویدئوهای او نسبت به فرد قبلی با تفاوت‌هایی همراه است.

شنیده‌ها حاکی از آن است که شاید در آینده افراد دیگری هم از این شرکت جدا شوند. به همین منظور، بلیزارد اینترتینمنت باید به دنبال استخدام افراد جدیدی برای ساخت و توسعه‌ی بازی‌های خود باشد تا با مشکلات بزرگ‌تری مواجه نشود. قرار بود تا چند روز دیگر یک بسته گسترش دهنده برای بازی World of Warcraft به انتشار برسد که فعلا این قضیه در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. باید منتظر ماند و دید که آیا استودیوی سازنده همچنان به بزرگ‌تر کردن این اثر تاکید خواهد داشت یا خیر.

نظر شما همراهان همیشگی گیمفا در مورد اتفاقات اخیر شرکت بلیزارد اینترتینمنت چیست؟ به نظر شما آیا اوضاع این تیم سر و سامان خواهد گرفت؟ حتما نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید