تصاویری جدید از بازی PUBG Cowboy منتشر شد

5 مرداد 1400 - 18:18

توسعه‌دهندگان بازی PUBG، یعنی کمپانی کرافتون (Krafton)، در حال کار بر روی چندین بازی جدید هستند که یکی از آنها PUBG Cowboy نام دارد. این بازی، عنوانی در سبک بقای جهان باز می‌باشد. اثر PUBG Cowboy در یک آینده‌ی ویران شهری دنیای بازی PUBG روایت می‌شود. حال کمپانی سازنده‌ی بازی اظهار کرده است، که بازی PUBG Cowboy قرار نیست شبیه یک اثر بتل رویال با تم غربی باشد، بلکه بیشتر شبیه بازی DayZ همراه با بسیاری از مکانیک‌های بقایی است.

طبق توضیحات رسمی منتشر شده از سوی منبع آگاه، بازی PUBG Cowboy عنوانی در سبک بقای جهان باز است که در آینده‌ی ویران‌ شهری (dystopian) دنیای بازی PUBG اتفاق می‌افتد. بازیکنان باید در حالی که با بازیکنان دیگر روی نقشه می‌جنگند، منابع را جمع‌آوری کنند، آیتم‌های جدید بسازند و سلاح‌های لازم را غارت کنند. برخی از ویژگی‌هایی که در حال حاضر در PUBG Cowboy وجود دارد شامل توانایی خردکردن درختان، استخراج کردن مواد لازم برای کرفت کردن وسایل جدید و انتقال مواد استخراج شده از یک مکان به مکان دیگر با استفاده از وسایل حمل و نقل باری است.

تصاویری از محیط بازی PUBG Cowboy

به لطف منابعی همچون PUBG insider و PlayerIGN، توانستیم که یکسری اسکرین شات از فضای بازی PUBG Cowboy به دست بیاوریم. با توجه به تصاویر منتشر شده، می‌توان گفت که فضای بازی، بیشتر شبیه به نسخه‌ی اصلی PUBG با یک فضای تیره‌تر است. شما می‌توانید تصاویر منتشر شده را در زیر مشاهده کنید.

در حال حاضر هیچگونه تریلری از بازی PUBG Cowboy در دسترس نمی‌باشد، اما امیدواریم که کرافتون به زودی، اطلاعات اولیه همچون پلتفرم بازی و تاریخ انتشار آن را اعلام نماید. در صورتی که اخبار و اطلاعاتی جدید از بازی PUBG Cowboy منتشر شد، تیم گیمفا در اسرع وقت، آن را پوشش خواهند داد. همچنین شما کاربران گیمفا می‌توانید با مراجعه به این نشانی، اطلاعات یشتری در رابطه با عنوان مذکور به دست بیاورید.

ALIJTF
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید