انتشار نسخه‌ بتای Halo Infinite از آخر هفته آینده آغاز میشود

احسان شریعت
۲ مرداد ۱۴۰۰ - 21:11
Halo Infinite

به گفته‌ی ۳۴۳ اینداستریز (۳۴۳ Industries)، عرضه‌ی اولین پیش نمایش فنی بازی مورد انتظار Halo Infinite، به زودی و در آخر هفته‌ی آینده انجام می‌شود.

همان‌طور که می‌دانید چند روز پیش، مدیر اطلاع‌ رسانی تیم سازنده‌ی Halo Infinite، جان جونیسک (John Junyszek)، اطلاعاتی را از نسخه‌ی بتای بازی Halo Infinite منتشر کرد. حالا طبق گفته‌‌ی ۳۴۳ اینداستریز، این پیش نمایش فنی قرار است به محض رسیدن به پایان هفته‌ی آینده، منتشر شود.

به ادعای ۳۴۳ در آخرین به‌روزرسانی خود، “صدها هزار” بازی‌باز که برای برنامه Halo Insider ثبت نام کرده‌اند به تجربه‌ی اولین پیش نمایش فنی دعوت خواهند شد، این بتا در یک حالت چند نفره‌ی جدید است که بازی‌بازان را در برابر ربات‌های هوش مصنوعی قرار می‌دهد.

در واقع پلی‌لیست Bot Arena، چهار بازی‌باز را با چهار ربات در نقشه‌های Arena روبه‌رو می‌کند. برای اولین پیش نمایش فنی، Bot Arena حالت بازی Slayer را در سه نقشه‌ی Bazaar ،Recharge و Live Fire به نمایش می‌گذارد.

کمپانی ۳۴۳ درباره‌ی انتشار این پیش نمایش فنی اظهار کرد:

به ما اجازه داده شده است که بگوییم اولین پیش نمایش فنی متمرکز بر ربات‌ها می‌تواند به زودی در آخر هفته‌ی آینده اتفاق بیفتد. البته قبل از شروع عرضه‌ی آن، ما در حال برنامه ریزی برای یک استریم زنده هستیم که در آن به بررسی محیط و تجربه‌ی این بتا می‌پردازیم و تقریباً از هر جنبه‌ی آن عبور خواهیم کرد. پس گوش به زنگ باشید.

ما در اولین پیش نمایش فنی میزبان صدها هزار Halo Insider خواهیم بود و سپس اگر همه چیز خوب پیش برود، حتی Halo Insiderهای واجد شرایط بیشتری را برای بتای بعدی دعوت خواهیم کرد.

ما می‌خواهیم قبل از مراجعه به یک مجموعه‌ی وسیع‌تر از بازی‌بازان، با تعداد معقولی از شرکت کنندگان شروع کنیم، اما هدف ما این است که سرانجام به هر Halo Insider واجد شرایط، فرصتی را برای تجربه‌ی پیش نمایش فنی و در نهایت کمک به ما برای دستیابی به اهدافمان در مسیر انتشار نسخه‌ی نهایی، ارائه کنیم. به یاد داشته باشید، اگر در این بتا فرصت تجربه پیدا نکردید، ناامید نشوید؛ زیرا فرصت‌های بیشتری پیدا خواهند شد.

Halo Infinite

۳۴۳ در حال برنامه ریزی برای برگزاری نسخه‌های آزمایشی دیگر در آستانه‌ی انتشار Halo Infinite در اواخر سال جاری است، که طبق گفته‌ی آن‌ها شامل محتوای مختلفی مانند PVP Arena و Big Team Battle خواهند بود.

کاربران ایکس باکس می توانند با استفاده از Gamertag و تأیید آدرس پست الکترونیکی خود، برای Halo Insider از این نشانی ثبت نام کنند.

۳۴۳ تأکید می کند که برای واجد شرایط بودن پیش نمایش فنی، انجام همه‌ی مراحل مهم است. به گفته‌ی برایان جارارد (Brian Jarrard)، مدیر انجمن Halo در کمپانی ۳۴۳، بیش از صد هزار نفر بدون انجام تمام مراحل مورد نیاز اقدام به ثبت نام کرده‌اند. او در این باره گفت:

من می‌دانم که مردم از دیدن یادآوری‌های Halo Insider خسته شده‌اند، اما قول می دهم که این‌ یادآورها شوخی نیستند. حقیقت این است که تعداد زیادی از کاربران ثبت نام کرده‌اند، اما تمام مراحل لازم را انجام نداده‌اند. واقعا دانستن این که فرصت را از دست می‌دهند ناراحتم می‌کند.

بازی Halo Infinite در تعطیلات سال نوی ۲۰۲۱ و بر روی پلتفرم‌های ایکس‌باکس سری ایکس، ایکس‌باکس سری اس، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار خواهد گرفت.

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید