شخصیت Aloy برای مدت محدود به بازی Genshin Impact خواهد آمد

31 تیر 1400 - 18:48
Aloy

سونی طی یک توییت از صفحه‌ی رسمی پلی‌استیشن اروپا، ملحق شدن Aloy، شخصیت اصلی بازی‌های Horizon Zero Dawn و Horizon Forbidden West را به عنوان شخصیت قابل بازی به اثر نقش آفرینی آنلاین Genshin Impact اعلام کرد.

بر اساس توییت سونی، Aloy برای مدت محدود در این بازی حضور خواهد داشت و اطلاعات بیشتر در مورد اضافه شدن وی به زودی منتشر خواهد شد. این تمام چیزیست که در حال حاضر از ورود Aloy می‌دانیم و این توئیت تقریباً فاقد جزئیات دیگر است.

در کانال Hoyolab رسمی Genshin Impact یک نمای کلی از شخصیت ها موجود است، اما این اطلاعات فقط می‌گویند که Aloy کیست و او را معرفی می‌کنند، شخصیتی که احتمالا بیشتر بازی‌بازان با او و ماجراجویی‌های جذاب او آشنایی کامل دارند. در این کانال درباره‌ی شخصیت Aloy این گونه نوشته شده است:

سرانجام او فهمید که ریشه و سرنوشت او عمیقا با سرنوشت جهان گره خورده است و برای نجات آن در برابر نیروهای شیطانیِ یک هوش مصنوعی از گذشته‌های دور، یک نبرد حماسی را تجربه کرد. او فکر می‌کرد که این پایان سفر خود خواهد بود، اما داستان یک ماجراجو همیشه چیزهای بیشتری دارد. او اکنون در جست‌وجوی چالش‌های جدید به Teyvat آمده است. در این دنیای پر شکوه جدید، Aloy برای شکار آماده است!

َAloy

به گفته‌ی وب‌سایت Pushsquare دریافت Aloy به عنوان شخصیت قابل بازی شامل دو حالت است. حالت اول پس از به‌روزرسانی نسخه ۲٫۱ تا شروع به‌روزرسانی نسخه ۲٫۲ اتفاق می‌افتد که در طول این رویداد، همه‌ی کاربرانی که وارد بازی Genshin Impact در پلی‌استیشن ۴ یا پلی‌استیشن ۵ می‌شوند، می‌توانند Aloy را مستقیماً از طریق بخش نامه‌های درون بازی دریافت کنند.

حالت دوم پس از بروزرسانی نسخه ۲٫۲ تا شروع نسخه ۲٫۳ اتفاق می‌افتد و طی آن کاربرانی که از هر پلتفرمی وارد بازی Genshin Impact می‌شوند و در حالت اول Aloy را به دست نیاورده‌اند، می‌توانند او را مستقیما از طریق نامه‌های درون بازی دریافت کنند.

بازی Genshin Impact در حال حاضر بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی، کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، نینتندو سوییچ و حتی سیستم عامل‌های اندروید و iOS قابل تجربه است.

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید