از پنجره گیمفا | پخش زنده مراسم EA Play Live 2021

31 تیر 1400 - 19:27

ماه گذشته شاهد رویدادهای شرکت‌های مخلتف بودیم، اما شرکت الکترونیک آرتس (Electronic Arts) با تاخیر بیش از یک ماه قصد دارد مراسم همیشگی خود تحت نام EA Play Live را برگزار کند که مطمئناََ برای بسیاری از بازی‌بازا جذاب خواهد بود.

انتظار می‌رود در رویداد EA Play Live، شاهد معرفی بازی‌های جدید و همچنین نمایشی تازه از عناوین شرکت الکترونیک آرتس باشیم. این رویداد به صورت آنلاین برگزار خواهد شد. مدتی پیش از بازی Battlefield 2042 رونمایی شد، با این حال  در رویداد EA Play نمایش کامل‌تری از این بازی را خواهیم دید. همچنین برای مدت‌ها شایعه‌ای پیرامون در دست ساخت بودن بازی Dead Space Remake در فضای مجازی پخش شده بود. این احتمال وجود دارد که در مراسم امشب شاهد این بازسازی نیز باشیم. قبل از این مراسم از بازی FIFA 22 نیز رونمایی شد و به احتمال زیاد شاهد نمایشی طولانی‌تر از گیم‌پلی این عنوان نیز باشیم.

اخیراً بازی جدیدی با نام رمزی Project C در فروشگاه آمازون برای کنسول پلی‌استیشن ۵ لیست شده و ممکن است در مراسم امشب شاهد رونمایی از آن باشیم.

توجه داشته باشید که چندی پیش استودیوی بایوویر (BioWare) با انتشار پستی در حساب توییتر خود، اعلام کرد که این استودیو برنامه‌ای برای نمایش بازی‌های خود از جمله Mass Effect بعدی و Dragon Age 4 در رویداد EA Play Live ندارد:

ما برای خلق  بازی‌های Dragon Age و Mass Effect بعدی سخت تلاش می‌کنیم و امسال خبرهای هیجان‌انگیزی هم در رابطه با بازی SWTOR (بخوانید Star Wars: The Old Republic) خواهیم داشت. از آنجا که ما در رویداد EA Play Live نمایشی ارائه نخواهیم کرد، پخش زنده‌ی SWTOR ما را که امروز راس ساعت ۱۲ برگزار می‌شود، از دست ندهید تا از آنچه در راه است، مطلع گردید.

 مراسم EA ساعت ۹:۳۰ آغاز خواهد شد و ما اخبار و نمایش‌های آن را پوشش خواهیم داد.

مشاهده از طریق توییچ

KinorasasaDARKSIRENA²S²pideyMohsenj74MahyarMsmDk-_-ManMehran.Ba

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید