ویدیویی از بازی Resident Evil Remake با دوربین سوم شخص منتشر شد

30 تیر 1400 - 20:13

مدتی پیش، کانال یوتیوب Residence of Evil ویدیوی را از بازی Resident Evil Remake در موتور آنریل انجین ۴ (Unreal Engine 4) منتشر کرد که دوربین اول شخص را در این عنوان نشان می‌داد. حال این کانال تصمیم گرفته است تا پروژه‌ی بازسازی Resident Evil Remake توسط MoonGlint را با دوربین سوم شخص به نمایش بگذارد.

دوربین طراحی شده برای Resident Evil Remake، بر روی شانه‌ی شخصیت اصلی قرار گرفته و مشابه دوربین استفاده شده در بازی Resident Evil 4 است. به همین خاطر، قطعاً تجربه‌ی بازی بدین صورت در نوع خود بسیار جالب خواهد بود. خبر بد این است که MoonGlint تنها بخشی از عمارت اسپنسر را در موتور آنریل انجین ۴ بازسازی کرده است. همچنین باید اشاره کنیم که این نسخه به صورت عمومی در دسترس قرار نگرفته است.

البته لازم به ذکر است که MoonGlint هم‌اکنون در حال کار بر روی حالت مختلف دوربین (اول شخص، سوم شخص و دوربین ثابت) برای بازی است. امیدواریم که این توسعه‌دهنده‌ی مستقل در آینده‌ی نزدیک بتواند نسخه‌ی بازسازی شده‌ی Resident Evil Remake را به صورت عمومی منتشر کند. جهت مشاهده‌ی دیگر آثار MoonGlint و حمایت از او، می‌توانید به این نشانی مراجعه کنید.

Resident Evil Remake در واقع نسخه‌ی بازسازی شده‌ی بازی اول Resident Evil است که در سال ۲۰۰۲ برای کنسول گیم‌کیوب منتشر شد. داستان بازی در سال ۱۹۹۸ و در نزدیکی شهر Raccoon City روایت می‌شود. بازی‌بازان با کنترل شخصیت‌های Chris Redfield و Jill Valentine، ماموران ویژه‌ی واحد S.T.A.R.S، قتل‌های مرموزی که در این منطقه گزارش شده‌اند را بررسی کنند. همانند نسخه‌ی اصلی، شینجی میکامی (Shinji Mikami) باز هم به عنوان کارگردان بر روی این بازی کار کرد.

میکامی تصمیم گرفت تا بازی اول سری Resident Evil را با قدرت گیم‌کیوب بازسازی کرده تا بتواند به چشم اندازی که برای عنوان اصلی داشت، نزدیک‌تر شود. علاوه بر افزایش قابل توجه کیفیت گرافیکی، Resident Evil Remake دارای مکانیک‌های گیم‌پلی جدید، مکان‌های بیشتر، داستان بازنویسی شده، معما‌های بازنگری شده و جزئیات داستانی جدید نیز بود. این بازی در زمان عرضه با تحسین منتقدین همراه شد و تا به امروز نیز هنوز به عنوان یکی از ترسناک‌ترین و بهترین بازی‌های Resident Evil شناخته می‌شود.

دانلود ویدیو با کیفیت ۴۸۰P | دانلود ویدیو با کیفیت ۷۲۰P | دانلود ویدیو با کیفیت ۱۰۸۰P

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید