خبرنامه ۲۸؛ مروری بر مهم ترین اخبار هفته گذشته

محمد حسین کریمی
۲۵ تیر ۱۴۰۰ - 22:14

بیست و هشتمین قسمت از آیتم ویدیویی خبرنامه منتشر شده است و با همراهی شما مخاطبان گرامی، مروری بر مهم‌ترین اخبار هفته‌ی گذشته خواهیم داشت.

اگر شما در طول دو هفته به دلیل درس، کار‌ و مشغله‌های مختلف فرصت پیگیری اخبار دنیای بازی‌های ویدیویی را نداشته‌اید، هیچ جای نگرانی وجود ندارد. شما می‌توانید به راحتی و با تماشای خبرنامه‌ی ویدیویی گیمفا در هر دو هفته یکبار از مهم‌ترین اخبار دنیای بازی مطلع شوید و نهایت لذت را ببرید. در آیتم خبرنامه‌ی گیمفا تلاش کرده‌ایم تا مهم‌ترین اخبار صنعت بازی را به صورت ویدیویی و کاملاً جذاب به شما مخاطبان عزیز ارائه دهیم تا علاوه بر آگاه شدن از این خبرها، ویدیوها و موسیقی‌ جذابی را نیز از بازی‌های مربوطه ببینید و بشنوید.

در دو هفته‌ی گذشته اتفاقات زیادی رخ داد. از مهم‌ترین‌ آن‌ها رونمایی از بازی FIFA 22 اشاره کنیم. همچنین استودیوی ناتگو گیم‌وُرکس (Tango Gameworks) اعلام کرد که بازی مورد انتظار Ghostwire: Tokyo با تاخیر مواجه شده است و در اوایل سال آینده در دسترس مخاطبین قرار خواهد گرفت. از طرفی شایعه‌هایی پیرامون این موضوع منتشر شد که ابر شرکت چینی تنسنت (Tencent) پیشنهادی ۳۰۰ میلیون یورویی به کرایتک (Crytek) داده است و قصد دارد آن‌ها را خریداری کند.

با بیست و هشتمین قسمت از آیتم ویدیویی خبرنامه همراه ما باشید. شما مخاطبان گرامی می‌توانید ضمن تماشای این آیتم به صورت آنلاین، آن را با دو کیفیت اِچ‌دی و فول اِچ‌دی نیز دانلود کنید.

دانلود با کیفیت ۷۲۰pدانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

 این ویدیو را از طریق کانال یوتیوب گیمفا مشاهده کنید.

امین

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید