بررسی ویدیویی Battlefield 4؛ بخش چندنفره یعنی این!

سعید آقابابایی
30 تیر 1400 - 12:00

بررسی ویدئویی Battlefield 4

سلام و عرض ادب خدمت تمامی شما دوستان گیمفایی. امیدوارم که خوب و خوش باشید و در کنار خانواده‌ی عزیزتان در سلامتی کامل به سر ببرید. نوبت به یک ویدئوی نقد و بررسی دیگر رسیده است و قطعا این روند را به صورت مستمر و مداوم ادامه می‌دهیم تا شما عزیزان شاهد ویدئوهایی کامل و با کیفیت بالا به شکل حداقل یک عدد در هفته باشید.

همچنین قصد داریم تا بازی‌های بزرگ را هم به صورت نقد متنی در سایت قرار دهیم و هم به صورت نقد ویدئویی آن‌ها را برای شما بررسی نماییم تا بیشتر به بازی‌های مورد علاقه و محبوب شما پرداخته شود و تنوع بیشتری را در انتخاب مطلب برای شما رقم بزنیم و اتفاقا بازی امروز نیز از همین عناوین بزرگ است که هم به صورت متنی تحلیل آن را تقدیم شما کرده‌ایم و حالا هم با بررسی ویدئویی این بازی زیبا در خدمت شما هستیم.

Battlefield 4

ویدئویی که امروز برای شما عزیزان در نظر گرفته‌ایم، بررسی یکی از عناوین جذاب نسل هشتم است که Battlefield 4 نام دارد و توسط EA عرضه گردیده است.

امروز قصد داریم به شما به صورت ویدئویی بگوییم Battlefield 4 چه کیفیتی دارد و چطور عمل کرده است. در واقع امروز شاهد بررسی ویدئویی از این بازی زیبا خواهید بود. سعی کرده‌ایم در این ویدئو  به صورت مفید و مختصر و با ارائه‌ی تصاویری جذاب از بازی، شما را با Battlefield 4 آشناتر کنیم.

قطعا در مسیری که هستیم اشکالات و ایراداتی وجود دارد که خود ما نیز از آن آگاه هستیم و در صدد هستیم تا در هر ویدئوی جدید آن‌ها را رفع کنیم و هر بار یک ویدئوی کامل‌تر را برای شما عزیزان قرار دهیم. به امید این که بتوانیم این روند را در آینده و با کیفیت بالا و به صورت مداوم ادامه دهیم، زیرا همان‌طور که همیشه عرض کرده‌ام، لیاقت کاربران گیمفا فقط و فقط بهترین‌هاست و معرفت را نمی‌شود با چیزی جبران کرد.

پس همه‌ی تلاش خود را می‌کنیم تا لااقل شاید شما عزیزان از ما راضی باشید و از مطالب گیمفا لذت ببرید. بیشتر از این صحبت نمی‌کنم و توجه شما را در ادامه، به بررسی ویدئویی Battlefield 4 جلب می‌کنم. منتظر نظرات و پیشنهادات شما خوبان هستیم.

 دانلود با کیفیت HD/ دانلود با کیفیت Full HD

امین

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید