دموی نسخه‌ی رایانه‌ های شخصی بازی Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin منتشر شد

19 تیر 1400 - 10:48

استودیوی کپکام (Capcom) امروز در خبر بسیار خوبی اعلام کرد که دموی رایگان نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بازی Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin هم‌اکنون در دسترس قرار دارد و بازی‌بازان می‌توانند از آن بهره ببرند.

همان‌طور که در جریان هستید، چند روزی از انتشار بازی Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin بر روی پلتفرم‌های مختلف می‌گذرد. این بازی توانست متای ۸۱ را هم از آن خود کنید که برای مشاهده‌ی نقدها و نمرات آن می‌توانید به این نشانی مراجعه نمایید. حال امروز و برای آشنایی هر چه بیشتر بازی‌بازان، دموی رایگانی از آن عرضه شده است که هم‌اکنون بر روی استیم قابل تجربه است. به وسیله‌ی این دمو، بازی‌بازان قادر هستند تا به بخش‌های مهمی از این نسخه دسترسی داشته باشند. در نهایت این دسته از بازی‌بازان می‌توانند تصمیم‌گیری بهتری برای خرید نسخه‌ی اصلی داشته باشند.

جالب است بدانید که بازی‌بازان می‌توانند فایل‌های مربوط به ذخیره‌سازی دموی بازی Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin را به نسخه‌ی اصلی منتقل نمایند. این بازی از سری عناوین داستان محور به سبک نقش‌آفرینی است که در آن می‌توانید با استفاده از برخی هیولاها، ماجراجویی‌های جذابی را رقم بزنید. شما این امکان را دارید که به بخش‌های مختلفی سفر داشته و از تجربه‌ی چنین عنوانی لذت ببرید. همچنین امکان دوست شدن با دیگر هیولاها نیز برایتان فراهم است. پس اگر از علاقه‌مندان به این آثار هستید، Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin نیز انتخاب مناسبی برایتان خواهد بود.

بازی Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin در حال حاضر بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول نینتندو سوییچ قابل تجربه است.

 

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید