تریلری از بازی Madden NFL 22 منتشر شد

۳ تیر ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۱

شرکت الکترونیک آرتس (Electronic Arts) سرانجام تریلری را از بازی مورد انتظار Madden NFL 22 در دسترس قرار داد. در این ویدئو شاهد برخی تغییرات نسبت به نسخه‌های پیشین هستیم.

به وسیله‌ی ویدئویی که امروز از بازی Madden NFL 22 عرضه شد، می‌توان به اطلاعاتی در مورد این نسخه پی برد. ظاهرا قرار است بخش‌های جدیدی به منوی این بازی اضافه شود. در یکی از این حالت‌ها، قادر هستید تا هدایت یک مربی را به دست گرفته و فصول رویایی و جذابی را سپری کنید. البته این بخش در بعضی از نسخه‌های قبلی وجود داشت، اما این بار می‌توانید آن را با آیتم‌ها و امکانات بیشتری تجربه نمایید.

به نقل از تیم سازنده، تغییراتی در مهارت‌های بازیکنان اعمال خواهد شد. این طور که به نظر می‌رسد، تیم سازنده می‌خواهد این بازی را بیشتر به سمت واقعیت ببرد و باید دید که در این خصوص چه عملکردی را از خود به جای خواهد گذاشت. با توجه به این که زمان نسبتا زیادی تا انتشار این نسخه باقی مانده است، پیش‌بینی می‌شود که تیم سازنده اطلاعات بیشتری را از آن در دسترس قرار دهد. بنابراین در صورت دریافت اخبار بیشتر پیرامون این بازی ورزشی، آن‌ها را به اطلاع شما عزیزان خواهیم رساند.

بازی Madden NFL 22 قرار است در تاریخ ۳۰ مرداد ۱۴۰۰ (۲۱ آگوست ۲۰۲۱ میلادی) بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس سری ایکس و اس در دسترس قرار گیرد. در پایان می‌توانید تریلر ذکر شده را مشاهده و دانلود کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

4
1
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید