تاریخ انتشار به‌روزرسانی Chains of Domination برای بازی World of Warcraft: Shadowlands مشخص شد

۳۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۱

استودیوی سازنده‌ی بازی World of Warcraft: Shadowlands در نظر دارد که یک به‌روزرسانی را برای این عنوان در دسترس قرار دهد. در همین راستا، تاریخ دقیق انتشار آن از سوی این تیم تعیین شده است. همچینن برای آشنایی بیشتر بازی‌بازان، تریلری هم در این خصوص منتشر شده است.

همان‌طور که در جریان هستید، World of Warcraft از جذاب‌ترین و پرطرفدارترین بازی‌های رایانه‌ای به حساب می‌آید که حتی در حال حاضر هم عده‌ی زیادی مشغول تجربه‌اش هستند. به همین دلیل، استودیوی سازنده کماکان به پشتیبانی خوب خود ادامه می‌دهد. آن‌ها چندی پیش یک بسته الحاقی بزرگ به نام Shadowlands را در دسترس قرار دادند که استقبال از آن بسیار خوب بود. این برای اعضای تیم سازنده پایان کار نیست و آن‌ها در تلاش هستند تا یک به‌روزرسانی را برای این بسته الحاقی عرضه کنند. این به‌روزرسانی با نام Chains of Domination در تاریخ ۸ تیر ۱۴۰۰ (۲۹ جولای ۲۰۲۱ میلادی) به دست طرفداران خواهد رسید.

از محتویات به‌روزرسانی جدید این بازی باید به یک بخش جدید اشاره داشت. همچنین بازی‌بازان قادر هستند تا رمز و رازهای تازه‌ای را در جهان این بخش تجربه کرده و لذت ببرند. در نظر داشته باشید که قادر خواهید بود تا با دشمنان دیگری نیز مبارزه داشته باشید. به نقل از سازندگان، طراحی دشمنان جدید زمان‌بر بوده است، اما آن‌ها از عهده‌ی این کار برآمده‌اند. همان‌طور که در بالا هم گفته شد، ویدئویی پیرامون این به‌روزرسانی در دسترس قرار گرفته است که به معرفی دیگر جزئیات نیز می‌پردازد. در پایان می‌توانید این ویدئو را مشاهده و دانلود کنید.

بازی World of Warcraft: Shadowlands در حال حاضر بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. گفتنی است که شرکت بلیزارد اینترتینمنت (Blizzard Entertainment) به ترتیب در امر ساخت و نشر آن نقش داشته است. در صورت انتشار اخبار بیشتر پیرامون این اثر، آن‌ها را به اطلاع شما همراهان همیشگی گیمفا خواهیم رساند.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

4
2

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید