ویدیوی جدیدی از بازی Psychonauts 2 منتشر شد

۲۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۰:۵۱
Psychonauts 2

پس از سال‌ها انتظار، دیگر زمان زیادی تا عرضه‌ دنباله‌ی یکی از عناوین کالت کلاسیک صنعت بازی‌های ویدیویی باقی نمانده است. حال اخیراً تیم شیفر (Tim Schafer)، خالق Psychonauts 2، تصمیم گرفته است اطلاعات بیشتری را از داستان و گیم‌پلی این عنوان منتشر کند.

پیش از هر چیز، اگر دوست ندارید قبل از تجربه‌ی Psychonauts 2 با شخصیت‌ها و داستان آن آشنا شوید، پیشنهاد می‌کنیم ویدیوی منتشر شده را تماشا نکنید. چراکه در این ویدیو، تیم شیفر به جزئیات زیادی از داستان بازی اشاره می‌کند. همانند نسخه‌ی اول، در عنوان Psychonauts 2 نیز بازی‌بازان باید وارد ذهن شخصیت‌های مختلفی شده و به رفع مشکل آن‌ها کمک کنند؛ از یک دندان پزشک تازه کار گرفته تا کسی که معتاد شرط بندی است. ویدیوی منتشر شده تنوع بالای مراحل بازی را نشان می‌دهد.

جالب است بدانید که Campgrounds، هاب اصلی نسخه‌ی اول، دوباره بازگشته و حالا با ارائه‌ی مکان‌های جدید برای اکتشاف و اسرار مخفی متعدد، بسیار فوق العاده به نظر می‌رسد. اگر نسخه‌ی اول را تجربه کرده باشید، حتماً می‌دانید که این Campgrounds یکی از مناطق بسیار جذاب محسوب می‌شود. به همین خاطر، گسترش این هاب و اضافه کردن چیز‌های جدید به آن در بازی Psychonauts 2، خبر بسیار خوبی برای طرفداران است.

بازی Psychonauts 2 در تاریخ ۳ شهریور ۱۴۰۰ (۲۵ آگست ۲۰۲۱) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

دانلود با کیفیت ۴۸۰P | دانلود با کیفیت ۷۲۰P | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰P

28
1

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید