به‌روزرسان ۱٫۲۳ بازی Cyberpunk 2077 منتشر شد

۲۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۸:۳۲

پس از انتشار خبر بازگشت مجدد بازی Cyberpunk 2077 به فروشگاه پلی‌استیشن در پایان ماه جاری میلادی، استودیوی سی‌دی پراجکت رد جدیدترین به‌روزرسان این بازی را منتشر نمود که عمدتاً به رفع باگ‌ها و خرابی‌ها اختصاص دارد.

همان‌طور که اشاره شد، این به‌روزرسان تنها به رفع ایرادات بازی اختصاص دارد و فعلاً خبری از افزوده شدن محتوای جدید به بازی نیست. در واقع، به‌روزرسان ۱٫۲۳ قصد دارد تا باگ‌ها و خرابی‌هایی که هنگام شروع برخی از ماموریت‌ها نظیر Open the package و برخی مشکلات در مکان‌های مختلف نقشه را رفع کرده و برخی از تعامل‌های نا لازم هنگام کنترل The Nomad را حذف کند.

در زمینه‌ی گیم‌پلی و پس از نصب این به‌روزرسان، گیر کردن NPCها پس از کشته شدن و یا سرقت خودروهایشان در اتومبیل‌ها و ضعف عملکرد سایبروِیر Cataresist مرتفع خواهد شد. از طرفی دیگر، ایرادی که در نبرد با یکی از باس‌های بازی اجازه می‌داد تا در خلال انیمیشن‌های مختلف، بتوان به این باس آسیب وارد کرد نیز رفع شده تا با باس‌فایت چالش‌برانگیزتری روبرو باشیم.

همچنین، از نظر عملکرد کلی بازی و پایداری آن، برخی از انیمیشن‌ها، فیزیک و رابط کاربری بهبودهایی را در خود خواهند دید. علاوه بر این، بازی با بهینه‌سازی بهتری در دسترس بازی‌بازان قرار خواهد گرفت و کاهش میزان رم استفاده شده از آن در کنار بهبود عملکرد پردازنده‌های کنسولی در بازی به همراه چندین و چند مورد جزئی دیگر، با نصب این به‌روزرسان در دسترس بازی‌بازان خواهد بود.

بازی Cyberpunk 2077، هم‌اکنون در دسترس کنسول‌های ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ (به صورت فیزیکی) و پلتفرم رایانه‌های شخصی و سرویس گوگل استیدیا قرار دارد.

41
8
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید