در حالت چندنفره‌ی Battlefield 2042 از بات‌ها و هوش مصنوعی استفاده خواهد شد

۲۶ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۰:۴۰

طبق اعلام الکترونیک آرتز (Electronic Arts)، برای به حد نصاب رساندن تعداد بازی‌بازان در حالت‌های مختلف بازی Battlefield 2042، از بات‌ها استفاده خواهد شد.

حضور بات‌ها در بازی‌های چند نفره‌ی آنلاین، موردی که اخیراً توسط دو بازی مورد انتظار یعنی Halo Infinite و Battlefield 2042 تایید شده است و هرکدام به شیوه‌ی خاص خود قصد استفاده از بات‌ها با بهره‌گیری از هوش مصنوعی دارند. در بازی Halo Infinite، این بات‌ها به عنوان اهداف تمرینی در بخش آموزشی بازی به کار گرفته خواهند شد و طبق طبق اعلام الکترونیک آرتز، بازی Battlefield 2042 نیز از آن‌ها برای به حد نصاب رساندن تعداد بازی‌بازان حالت‌های مختلف از جمله Conquest and Breakthrough و Hazard Zone استفاده خواهند کرد.

در نتیجه، بدون درنظر گرفتن موقعیت مکانی بازی‌بازان و تعداد بازی‌باز آنلاین در لابی هر سرور، انجام هر نبرد بدون انتظار و وقفه برای یافته‌شدن بازی‌بازان بیشتر صورت خواهد گرفت. لازم به ذکر است که این گزینه در حالت‌هایی خاص به طور پیش‌فرض فعال بوده و حتی با استفاده از آن می‌توانید نبردهای Battlefield 2042 را به صورت تک نفره و یا کوآپ تجربه کنید.

بازی Battlefield 2042 در تاریخ جمعه، ۳۰ مهر ۱۴۰۰ (۲۲ اکتبر ۲۰۲۱) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۵، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس سری ایکس و سری اس، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

16
3
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید