ماد جدید بازی Days Gone باعث بیشتر شدن تعداد زامبی ها می شود

۱۷ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۸

امروز ماد تازه‌ای برای بازی Days Gone در دسترس قرار گرفت که تعداد زامبی‌های موجود در آن را چند برابر می‌‌کند. حال باید منتظر بود و دید که واکنش بازی‌بازان در این زمینه چه خواهد بود. همچنین به منظور آشنایی بیشتر آن‌ها، ویدئویی هم از این ماد عرضه شده است.

ماد جدید بازی Days Gone توسط فردی به نام Aigmir ساخته و منتشر شده است. این ماد حالت جدیدی را به منوی این اثر اضافه می‌کند. البته برای تجربه‌ی این بخش باید بازی را به پایان رسانده باشید. در این بخش، نقشه‌ی بازی مملو از زامبی‌ها است و شما هر طور شده باید از شر آن‌ها خلاص شوید. حتی ممکن است حدود ۶۰۰ زامبی در آن واحد به شما حمله‌ور شوند که تقابل با تمام آن‌ها به هیچ وجه ساده نخواهد بود. جالب است بدانید که باس‌هایی هم در این نقشه موجود هستند تا شما را بیش از پیش با دردسر مواجه کنند. پس در صورتی که از دوستداران این بازی هستید، این ماد را به هیچ عنوان از دست ندهید.

بدیهی است که با سلاح‌ها و آیتم‌های عادی این بازی نمی‌توان با این همه زامبی مقابله کرد. در همین راستا، سازنده‌ی ماد فکر این جا را هم کرده و تعداد مهمات بازی را تا حد قابل توجهی بالا برده است. شما می‌توانید این ماد را از وب‌سایت‌هایی با این موضوع نظیر Nexus Mods دانلود نمایید. همچنین واضح است که این ماد صرفا بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی اعمال می‌شود.

بازی Days Gone از سری عناوین ماجراجویی و اکشن است که ابتدا در سال ۲۰۱۹ میلادی بر روی کنسول پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار گرفت و استقبال خوبی هم از آن به عمل آمد. در این بازی باید در جهانی بدون انسان‌ها حضور یافته و برای بقا مبارزه کنید. داستان و محیط این اثر بسیار جذاب است و بازی‌بازان را از همان ابتدا جذب خود می‌کند. پس از گذشت تقریبا دو سال، این بازی برای رایانه‌های شخصی هم منتشر شد. این روزها شاهد عرضه‌ی مادهای فراوانی برای این بازی هستیم و انتظار می‌رود که در آینده هم چند ماد جذاب پیرامون آن منتشر گردد. در پایان می‌توانید تریلر ذکر شده پیرامون ماد تازه‌ی Days Gone را مشاهده و دانلود کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

13
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید