در E3 2021 خبر جدیدی از Hollow Knight Silksong منتشر نخواهد شد

۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۲۲:۰۱

استودیوی تیم چری (Team Cherry) اخیراً تایید کرده است که قصد ندارد در طی رویداد E3 2021 اطلاعات جدیدی را از بازی مورد انتظار Hollow Knight Silksong منتشر کند. دنباله‌ عنوان تحسین شده‌ی Hollow Knight که در ابتدا قرار بود تنها یک بسته الحاقی باشد، هنوز تاریخ انتشار مشخصی ندارد.

اگر به خاطر داشته باشید،Hollow Knight Silksong ابتدا در طی دایرکت Nintendo Indies فوریه‌ی ۲۰۱۹ میلادی معرفی شد. مدتی بعد تایید شد که بازی برای کنسول نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار خواهد گرفت. حال اگرچه زمان نسبتاً زیادی از معرفی Hollow Knight Silksong می‌گذرد، اما تیم چری هنوز در مورد تاریخ عرضه‌ی بازی خود صحبت نکرده است.

امروز، متیو گریفین (Matthew Griffin) از استودیوی تیم چری که با نام مستعار Leth نیز شناخته می‌شود، در سرور رسمی دیسکورد استودیو اعلام کرد که توسعه‌دهندگان قصد ندارند اخبار جدیدی را در طی E3 منتشر کنند.

سلام بچه‌ها، فقط خواستم اعلام کنم که تیم چری برنامه‌ای برای انتشار خبر یا بلاگ برای E3 امسال ندارد.

آخرین باری که اطلاعات جدیدی از Hollow Knight Silksong منتشر شد، تیم چری اعلام کرد که بازی در مراحل نهایی آزمایشی قرار دارد، اما با این حال ممکن است تا زمان انتشار آن هنوز زمان زیادی باقی مانده باشد. با توجه به پیام جدید گریفین، به نظر می‌رسد که Hollow Knight Silksong همچنان در حال سپری کردن مراحل تولید است و توسعه‌دهندگان هنوز برای اعلام تاریخ عرضه‌ی آن آمادگی ندارند. در نهایت لازم به ذکر است که تیم چری تنها شامل سه توسعه‌دهنده می‌شود. به همین خاطر، طولانی شدن روند ساخت بازی کاملاً منطقی است.

7
2
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید