نقدها و نمرات بازی Hood: Outlaws & Legends منتشر شد؛ یک ماجراجویی خالی از لطف

۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۶:۳۰
Hood: Outlaws & Legends

ساعاتی پیش نمرات و نقدهای منتقدین سراسر دنیا برای بازی Hood: Outlaws and Legends منتشر شد که گواه از نارضایتی نسبی آن‌ها نسبت به این بازی دارند.

عنوان Hood: Outlaws and Legends یک بازی چند نفره‌ی PvPvE است که توسعه‌ی آن را استودیوی نام‌آشنای سومو دیجیتال (Sumo Digital) بر عهده دارد. همچنین، از ویژگی‌های دیگر این بازی می‌توان به پشتیبانی کامل از قابلیت رهگیری پرتو، پشتیبانی از فناوری DLSS شرکت انویدیا (NVIDIA) و ساخته‌شدن آن به وسیله‌ی موتور بازی‌سازی Unreal Engine 4 اشاره نمود که این موارد باعث شده‌اند تا انتظارات از عملکرد فنی این بازی بسیار بالا برود.

به‌هر ترتیب، ساعاتی پیش نقدها و نمرات این بازی توسط منتقدین در وبسایت متاکریتیک قرار گرفت که در ادامه نگاهی به برخی از آن‌ها می‌اندازیم.

God is a Geek 75/100

بازی Hood: Outlaws & Legends می‌تواند یک عنوان خوب برای تجربه با دوستانتان باشد. اما در مواقعی که به تنهایی و با غریبه‌ها قصد انجام آن را داشته باشید، احتمالا به مشکلات فراوانی بر خواهید خورد.

COGconnected 71/100

Hood: Outlaws and Legends فاقد داستان، بخش و محتوای تک نفره، محدود به چند حالت خاص است که حتی در همان حالت‌ها هم ایراداتی در خود می‌بیند. همچنین، حس می‌شود که این بازی از عدم تعادل و بالانس نیز رنج می‌برد و کافی است که سطح چند بازی‌باز با سطح شما فرق داشته باشد تا به‌کلی تجربه‌ی بازی را برایتان خراب کند. همچنین، ایرادات دیگری نیز در بازی وجود دارند که احتمالا با به‌روزرسانی‌ها حل خواهند شد اما به هر ترتیب، بازی حتی در شرایط ایده‌آل نیز چیز چندانی برای ارائه ندارد و به تجربه‌ی چندین ساعته محدود خواهد شد. به‌نظر می‌رسد که افزوده شدن حالت‌های بیشتر، کلاس‌های متنوع، نوعی جایگزین برای مکانیزم مبارزه در حالت PvP و چند مورد دیگر بتواند تجربه‌ی این بازی را لذت بخش کند.

Game Rant 60/100

Hood: Outlaws and Legends یک تجربه‌ی سرگرم کننده و پر از هیجان را به بازی‌بازان ارائه می‌کند، اما مشکلات فنی و محتوای آن به این تجربه ضربه‌ی بزرگی می‌زنند. البته، این بازی در مواقعی که ایراداتش در بازی تاثیر گذار نیستند بسیار خوب عمل می‌کند اما نبود بخش تک نفره، داستان و چندین مورد دیگر باعث می‌شود که داخل یک لوپ تکراری و پوچ بیفتید.

Pure Playstation 60/100

Hood: Outlaws and Legends شامل لحظاتی بسیار درخشان و سرگرم کننده است که البته روبرو شدن با آن‌ها رابطه‌ی مستقیم با هم‌تیمی‌هایتان دارد. همچنین، محتوای بازی نیز شرایط بدی دارد و تنها با یک حالت و چهار شخصیت میزبان شما است. در واقع، پس از گذشت چند ساعت دیگر چیزی جدید برای تجربه کردن وجود نخواهد داشت.

GameSpot 50/100

بدون وجود شخصیت‌های جالب و داستان، این بازی تنها به‌ گیم‌پلی خود خلاصه می‌شود که همان بخش نیز درگیر مسائل و مشکلات مختلفی است. در واقع، ابتدا خیال می‌کردیم که قرار است تا در این بازی به صورت مخفیانه به دزدی و سرقت بپردازیم، اما معمولاً این روند به لو رفتن شما و تبدیل شدن این سرقت‌های بی سر و صدا به میدان جنگ پر آشوب کشیده می‌شود. این بازی در بهترین لحظات خود تجربه‌ی جالبی ارائه می‌کند که البته این لحظات بسیار کوتاه و محدود هستند. کمبود محتوا، نبود داستان و چندین بخش دیگر باعث شده است تا با یک بازی صرفاً چند نفره‌ی تو خالی روبرو باشیم که امیدواریم این موضوع در گذر زمان بهتر شود.

نمرات نسخه‌ی پلی‌استیشن 5

نمرات نسخه‌ی پلی‌استیشن ۵

نمرات نسخه‌ی ایکس باکس سری ایکس و اس

نمرات نسخه‌ی پلتفرم رایانه‌های شخصی

بازی Hood: Outlaws and Legends، هم‌اکنون در دسترس کاربران کنسول‌های نسل هشتم و نهمی پلی‌استیشن و ایکس باکس و پلتفرم رایانه‌های شخصی قرار دارد.

11
3
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید