استودیوی دایس احتمالاً به تاریخ معرفی بازی Battlefield 6 اشاره کرده است

۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۵

استودیوی دایس (DICE) در توییتی به تاریخ معرفی رسمی عنوان مورد انتظار Battlefield 6 اشاره داشت که احتمالاً به زمان برگزاری رویداد E3 2021 باز می‌گردد.

در واقع، این استودیو با درج متنی با مضمون “کلماتی که به زودی قافیه خواهند شد: June. Boom” به معرفی رسمی این بازی در این ماه اشاره داشته است. بدین ترتیب و برخلاف چیزی که پیش‌تر فاش‌کننده‌ها ادعا کرده بودند، احتمالا بازی Battlefield جدید در ماه‌های خرداد-تیر (ژوئن) و در جریان برگزاری رویداد E3 2021 معرفی خواهد شد.

همچنین، لازم به ذکر است که شایعات اخیر چنین بیان می‌کردند که این بازی به‌زودی معرفی خواهد شد، اما ماه‌های تیر و خرداد را به هیچ عنوان نمی‌توان “به‌زودی” تلقی کرد. همچنین، احتمال این که این بازی در روزهای آتی به صورت رسمی معرفی شده و در جریان رویداد EA Play یا E3 یک تریلر گیم‌پلی از آن منتشر شود نیز وجود دارد. البته، Battlefield 6 با داشتن بزرگ‌ترین تیم‌توسعه‌ی تاریخ این مجموعه و افزوده‌شدن ویژگی‌های مختلف به طرز عجیبی به یکی از مورد انتظارترین عناوین تبدیل شده است و شرکت الکترونیک آرتز می‌تواند تا با بازاریابی صحیح، از این فرصت پیش‌آمده به خوبی استفاده کند.

بازی Battlefield 6 و یا هرچه که نام‌گذاری خواهد شد (منابعی به نام Battlefield 2 برای آن اشاره داشتند) قرار است تا برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۵، ایکس باکس سری ایکس و اس و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شود.

17
2
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید