بتسدا در حال استخدام نیرو برای ساخت یک بازی معرفی نشده است

۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۰:۱۹

همان‌طور که می‌دانید، استودیو‌های بازی بتسدا (Bethesda Game Studios) هم‌اکنون علاوه بر پشتیبانی از عنوان Fallout 76، در حال کار بر روی دو بازی مورد انتظار The Elder Scrolls VI و Starfield نیز هستند. اما این طور که به نظر می‌رسد، بتسدا یک پروژه‌ی معرفی نشده هم دارد.

بتسدا اخیراً یک آگهی استخدامی جدید را برای جذب یک مهندس سرور منتشر کرده است. طبق توضیحات این آگهی، شخص متقاضی باید برای «ساخت و بهبود سیستم‌های یک بازی معرفی نشده» به تیم کمک کند.

استودیو‌های بازی بتسدا به دنبال یک مهندس سرور واجد شرایط است تا در ساخت و بهبود سیستم‌های یک بازی معرفی نشده کمک کند. به تیم توسعه‌دهندگانی که در ساخت عناوین AAA سابقه دارند، ملحق شوید. این یک فرصت عالی برای کار با برخی از بهترین افراد فعال در صنعت بازی‌‌ها است.

لازم به ذکر است که سمت اشاره شده در این آگهی برای استودیوی واقع در آستین ایالت تگزاس در نظر گرفته شده است؛ همان استودیویی که وظیفه‌ توسعه‌ی Fallout 76 را برعهده داشت. همچنین از آن‌جایی بتسدا به دنبال یک مهندس سرور است، احتمال دارد که پروژه‌ی جدید این شرکت عنوانی چندنفره باشد.

در نهایت باید اعلام کنیم که در نوامبر ۲۰۲۰ نیز شعبه‌های آستین و مونتریال بتسدا آگهی‌های استخدامی مشابهی را منتشر کرده بودند. البته هنوز مشخص نیست که آیا این آگهی‌ها به همان پروژه‌ی معرفی نشده‌‌ اشاره می‌کنند یا خیر. به هر حال، بعید است که به این زودی شاهد معرفی این بازی مرموز باشیم.

31
3
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید