عناوین آینده‌ی سری Yakuza دارای سیستم مبارزه‌ی نوبتی خواهند بود

۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۲۳:۲۳
Yakuza

اگر سیستم مبارزه‌ی نوبتی Yakuza: Like a Dragon یکی از دلایلی بود که این عنوان را تجربه نکردید، پس باید به اطلاعتان برسانیم که بازی‌های آینده‌ی سری Yakuza نیز از این سیستم استفاده خواهند کرد. با این حال، سگا (SEGA) طرفداران گیم‌پلی اکشن را فراموش نکرده است.

آقای توشیهیرو ناگوشی (Toshihiro Nagoshi)، خالق سری Yakuza، در طی مصاحبه‌ای با وب‌سایت IGN تایید کرد که سیستم مبارزه‌ی بازی‌های آینده‌ی مجموعه نیز نوبتی خواهد بود.

سری Yakuza به یک نقش‌آفرینی نوبتی تبدیل شده است. از طرف دیگر، استودیوی ریو گا گوتوکا (Ryu ga Gotoku Studio) در طی سال‌های گذشته منابع و دانش ساخت عناوین اکشن پر زرق و برق هیجان انگیز که به آسانی می‌توان از آن‌ها لذت برد را به دست آورده است. ما تصمیم گرفتیم تا گیم‌پلی اکشن مخصوص خود را از طریق Lost Judgement زنده نگه داریم.

بازی Yakuza: Like a Dragon اولین عنوان این سری با سیستم مبارزه‌ی نوبتی بود که علی رغم دریافت امتیازات عالی از منتقدین، نتوانست برخی از طرفداران قدیمی این مجموعه را راضی کند. اما حالا به لطف معرفی بازی Lost Judgement، طرفداران گیم‌پلی اکشن نسخه‌های قدیمی Yakuza نیز می‌توانند از اثر جدید سگا لذت ببرند. با گسترش مجموعه‌ی Yakuza و Judgement در آینده، تمام طرفداران به تجربه‌ی مورد علاقه‌ی خود دسترسی خواهند داشت.

6
3
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید